Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно търся - Barlean's Fish oil

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешно търся - Barlean's Fish oil

    Здравейте колеги,

    За утре спешно ми трябва това:

    Barlean's Fish oil

    Досега обикалях половината аптеки в София - никъде го няма. До преди месец нямаше проблеми и се намираше. Сега не знам какво е станало, но както казах от 19 аптеки (работещи) които обиколих - няма... Има само с ленено масло,което не ни върши работа. Жената трябва да го пие всеки ден ...а за утре сутрин няма.... Ако някой има идея къде го има налично....или има и може да сподели 3-4 хапчета докато намерим ще съм много благодарен.


  • #2
    От: Спешно търся - Barlean's Fish oil

    Колега, не изглеждаш на глупав да си но явно много наивен си, дишай дълбоко и спри да вярваш на тинтири минтири за рибено масло, кламатски водорасли, зъби от тимурски прилеп, светена вода и други такива от рода на змийска мас!

    Всяко едно рибно масло ще ти свърши работа - тоест ще има плацебо ефекта който ти или жена ти гоните, влез в първата аптека и вземи всяко което не е от Азия.

    Дано оздравее скоро жена ти и прости ми за искреното мнение в явно труден момент, но трябва да "прогледнеш" и не само ти.

    Омега мастни киселини може да си набавяш от много източници, не мисля има познати на медицината случаи в които същите да са животоспасяващи или животоподържащи, хапвай зехтин редовно, рибка понякога, яйчица домашни, масълце, ядки и бъди здрав.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Спешно търся - Barlean's Fish oil

      DаGa, не пишеш къде се подвизаваш, но ако си в София, провери в денонощната аптека в Ст. град. Там съм намирал неща, които ги няма на друго място.

      П.П. От дългогодишен личен опит с тежкоболен човек, споделям отчасти виждането на бат Гошо. Ако се разтърсиш за информация, ще установиш, че лененото масло, което отричаш, с нищо не отстъпва на Барлийнс рибеното, което хем е висококачествено и пречистено, хем е с дъх на портокал.
      Последно редактирано от коко келеша; 13-12-17, 09:57.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Спешно търся - Barlean's Fish oil

        Отделно, всяко едно рибено масло ще има същият ефект.В това не слагат нищо повече от кое да е друго на пазара.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X