Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново дребни питанки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отново дребни питанки...

    Здравейте момчета, отново имам няколко въпроса за моето Grand Cherokee 2.7CRD.
    1.Дясното ми огледало(пасажерското) спря да работи, имат ли слабо място там(прекъсват ли се кабели или машинките умират)?
    2.Кората на шофьорската ми врата хлопа какви са щипките да си купя и с едно махане да я оправя?
    3.Има ли начин да си спирам плафоните в купето да не светят при отваряне на врата?
    4.Мисля да слагам ксенон да къси и на халогени какви са крушкитеи има ли адаптори за тях?

    Извинявам се ако темата е паразитна но не намерих отговор на тези въпроси.
    Благодаря
    Grand Cherokee 2.7CRD

  • #2
    От: Отново дребни питанки...

    1. Има слабо място - прекъсване на кабел в гофрето между вратата и купето.

    2. Щипките са такива:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fasteners_trim_wj.jpg
Прегледи:2
Размер:45.7 КБ
ID:5775272

    но с купуването е малко проблем, защото Балканстар им искаше по 12 лв за бройка, все едно са от платина. Трябва да се поръчват отвън.

    3. Ако при затворени странични врати и отворен багажник натиснеш лампата за осветление на багажника това трябва да изключи вътрешното осветление.

    4. Да слагаш ксенон на стандартен фар не е добра идея и е крайно време да вземат да бият такива "електроженисти".
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Отново дребни питанки...

      Щипки има в Ali-то и не са скъпи,но чакането е доста.
      +1 за точка 4-няма ефект за водача,само заслепяваш насрещните...

      Коментар


      • #4
        От: Отново дребни питанки...

        Благодаря за инфото момчета, много мъки ми спестихте.
        Grand Cherokee 2.7CRD

        Коментар


        • #5
          От: Отново дребни питанки...

          Бафмааму, щипки за кори с поръчка от някакви сайтове накрая на света!?
          "Железария" в съседство няма ли!?

          Коментар


          • #6
            От: Отново дребни питанки...

            За щипките,погледнете:Тук

            Не съм аз продавача естествено
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар


            • #7
              От: Отново дребни питанки...

              Това с плафоните го пробвах, не става така, светят си пак.
              Grand Cherokee 2.7CRD

              Коментар


              • #8
                От: Отново дребни питанки...

                Ами изключи ги от ръчката за фаровете. Най вътрешния ринг. Вие мануали не четете ли?
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #9
                  От: Отново дребни питанки...

                  Здравей колега ,ако си от Варна ще ти кажа място където ще намериш щипките които търсиш.


                  Успех !

                  Jeep Cherokee/Liberty/ 2004 , 2,8 CRD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Отново дребни питанки...

                    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                    Ами изключи ги от ръчката за фаровете. Най вътрешния ринг. Вие мануали не четете ли?
                    Многознаещия а подсветката забрави ли я?
                    Grand Cherokee 2.7CRD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Отново дребни питанки...

                      Иво, само за сведение(твое, щото другите си го знаем)-"многознаещия" наистина знае много.
                      Ама наистина знае. И наистина много.

                      Та по-полека с квалификациите.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Отново дребни питанки...

                        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                        Ами изключи ги от ръчката за фаровете. Най вътрешния ринг. Вие мануали не четете ли?
                        А ти чел ли си какво пише там? Примерно, изречението с удебеления шрифт.

                        Rotating the control to the “Off” (extreme bottom) position disables all the interior lights, even when the doors and liftgate are open. While in the “Off” position the instrument panel lighting is at the lowest light level and may not be suitable for night driving.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Отново дребни питанки...

                          Първоначално публикуван от Ивайло-Иванов Преглед на мнение
                          ..
                          3.Има ли начин да си спирам плафоните в купето да не светят при отваряне на врата?...
                          Първоначално публикуван от Ивайло-Иванов Преглед на мнение
                          Многознаещия а подсветката забрави ли я?
                          Питащия, питаше за плафоните на купето. На конкретен въпрос, получи конкретен отговор. Ти на отворени врати ли караш, че те притеснява подсветката. А, и тя си работи дори и тогава, ама на най- ниско ниво. Можех да ти кажа и как да разделиш едното от другото, ама вече загубих интерес.
                          За един месец имаш повече пуснати теми, колкото аз за 10 години нямам в този форум. И всичките все безмислени и по всички има писано, и то много. Ама трябва да се чете. А, много по лесно е, като се събуди някой с новозакупен скъпоценен джип, с някакъв банален проблем или нещо неясно по джипа да пуска нова тема, все ще се намери някой балък, дето знае, да отговори. Поне се научи заглавията да са по смислени и ясни, че тези след теб дето им се чете да се ориентират в тази каша по лесно. Казвам ти това с най добри чувства.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • #14
                            От: Отново дребни питанки...

                            Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                            Питащия, питаше за плафоните на купето. На конкретен въпрос, получи конкретен отговор. Ти на отворени врати ли караш, че те притеснява подсветката. А, и тя си работи дори и тогава, ама на най- ниско ниво. Можех да ти кажа и как да разделиш едното от другото, ама вече загубих интерес.
                            За един месец имаш повече пуснати теми, колкото аз за 10 години нямам в този форум. И всичките все безмислени и по всички има писано, и то много. Ама трябва да се чете. А, много по лесно е, като се събуди някой с новозакупен скъпоценен джип, с някакъв банален проблем или нещо неясно по джипа да пуска нова тема, все ще се намери някой балък, дето знае, да отговори. Поне се научи заглавията да са по смислени и ясни, че тези след теб дето им се чете да се ориентират в тази каша по лесно. Казвам ти това с най добри чувства.
                            Аз не искам подсветката ми да е по слаба.
                            За това питам, искам само плафоните да не светят.
                            Щом пускам тъпи теми ги подминавай не се заяждай като си по на ТИ с нещата.
                            Хубав ден!
                            Grand Cherokee 2.7CRD

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X