Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

    Здравейте колеги! Поставен съм пред дилемата каква джипка да си взема! Дали Опел Фронтера 2,2 бензин или Нисан Терано 2,4 бензин? Обичам да карам по пресечени терени и да си правя семейни излети на някоя по-отдалечена поляна та затова карането ще е 50/50 - кал/асфалт! И двата варианта на тези джипки ми допадат много и затова се обръщам към вас за съвет коя е по добра?

  • #2
    От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

    По-запазения, като при Тераното гледай основно за ръжди, от двете марки бих избрал накратко: Терано 2.7 дизел, Фронтера 3.2 V6 бензин.
    Успех с търсенето.

    Коментар


    • #3
      От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

      Мн. ясно , че Терано..............
      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

      Коментар


      • #4
        От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

        Ако беше за друг мотор на фронтито щях да съм за ,но сега съм за тераното !
        Land rover 2.5 tdi
        0884035413

        Коментар


        • #5
          От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

          Не мога да намеря запазен индивид нито от единия нито от другия модел! Поради тази причиназапочнах да се оглеждам и малко на странии попаднах на едноПаджеро първа генерация 3.0 бензин с газ пез петънце ръжда по шасито и лека повърхностна по купето тук там. С нормални за годините си забележки като се има на предвид, че е 1990 година. С лебедка, 5бр. Лети джанти еднакви обути с гуми кайман, газинжекцион. Хареса ми много но ме притесняват годинките. Затова се обръщам към вас за съвет какво да правя, защото съм раздвоен дали да е по старото или по новото на едни и същи пари!!!!

          Коментар


          • #6
            От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

            От мен, Терано! След повече от 2 години и ...- нямам забележка, не ме е изненадвал неприятно. Но, трудно се намират, особено в сравнително добро състояние. Евентуален/почти сигурен проблем - корозия! http://www.offroad-bulgaria.com/show...21#post3126421.
            P.S. Това Паджеро има същите проблеми с корозията, върви повече, има "суперселек" (не винаги!),но е по-сложно и скъпо за поддръжка. При "Терано", на практика няма проблем с газификацията.
            За мен "Терано" е "японската Уазка" като опростеност и цена на поддръжка .

            Коментар


            • #7
              От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

              Този мотор на опел нещо май не го хвалят много та скачай на Терано.
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • #8
                От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

                Първоначално публикуван от hhris08 Преглед на мнение
                От мен, Терано! След повече от 2 години и ...- нямам забележка, не ме е изненадвал неприятно. Но, трудно се намират, особено в сравнително добро състояние. Евентуален/почти сигурен проблем - корозия! http://www.offroad-bulgaria.com/show...21#post3126421.
                P.S. Това Паджеро има същите проблеми с корозията, върви повече, има "суперселек" (не винаги!),но е по-сложно и скъпо за поддръжка. При "Терано", на практика няма проблем с газификацията.
                За мен "Терано" е "японската Уазка" като опростеност и цена на поддръжка .
                Паджеро 1 са парт тайм нямат супер селект.
                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                Коментар


                • #9
                  От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

                  Аз бих избрал Тераното, ама нещо не съм оптимист да намериш читаво ни едното, ни другото. Това са вече доволно стари машини. Запазени излизат рядко и са единични екземпляри.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

                    Защо Фронтера 2.2 бензин?Има и 2.4 и съм повече от доволен за кола 93та и мотор на 290 000.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нисан терано 2,4 бензин или Опел Фронтера 2,2 бензин!?

                      Вземай което е най-запазено.
                      За стари коли това е най-важното нещо.
                      За целите които си казал и трите ще ти вършат работа.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X