Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фероза не пали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фероза не пали

    Имам проблем с Ферозата,пали много трудно в студеното.Това се случи след като ми светна чека,направих диагностика излезе грешка 4 и 8.Смених двата датчика за водата и въздуха,но грешките не изчезват дори след като откачих акумолатора.Запали вдигне 1200оборота и изгасне и така двайсетина пъти докато задържи и заработи.След това като загрее малко дори няма ядове пали от четвърт.Струва ми се че е малко тромава не върви.Карам я само на бензин.

  • #2
    От: Фероза не пали

    Аз бих проверил следните неща в порядъка:
    1. Смяна на бензинов филтър- проба.
    2. Преглед на бензинова помпа да не е спукан маркуча от помпата до капака И- ако е спукан- смяна и проба.
    3. Отиване при двигателя и на маркуча преди клапана за налягане- замерване с манометър при въртене на непален 4-5 часа двигател.
    4. клапан за налягането- преглед да не връща цялото гориво в резервоара.

    Основно около ниско налягане на бензин в системата се въртят нещата.

    Коментар


    • #3
      От: Фероза не пали

      Благодаря за отговора,ще ги направя тези неща и ще пиша.

      Коментар


      • #4
        От: Фероза не пали

        Да не те плаша , ама ако е превъртял зъб на ангренажният ремък е възможно трудното палене , както и колата става малко тромава не върви много добре . НЕ знам мое мнение , тука има по опитни нека те да кажат .

        Коментар


        • #5
          От: Фероза не пали

          Преди 1000км. сменявах ремъка и нямаше проблем до миналата седмица на по време на лов ми светна чека и проблемите почнаха

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X