Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OBD II 327 за Хюндай тускон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • OBD II 327 за Хюндай тускон

    Здравейте, някой ползвал ли е това устройство за Хюндай тускон ? Ако има и друг модел четец, който да върши работа. Знам, че професионалните такива са за сервизи, които с това си изкарват прехраната. Но да ли ще свърши работа този модел?

  • #2
    От: OBD II 327 за Хюндай тускон

    Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
    Здравейте, някой ползвал ли е това устройство за Хюндай тускон ? Ако има и друг модел четец, който да върши работа. Знам, че професионалните такива са за сервизи, които с това си изкарват прехраната. Но да ли ще свърши работа този модел?
    http://tucson-club.ru/forum/showthread.php?t=127965

    ELM имаш предвид предполагам ?

    На телефона Torque
    На компютъра CASCADE 0.9.4 със съответния кабел.
    Чете се и с DS150.



    TT
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • #3
      От: OBD II 327 за Хюндай тускон

      Здравейте, да имам в предвид, че на пазара продават такива четци и тъй, като не съм ползвал такова нещо да ли си заслужава покупката. Ползването на такива устройства да ли е удачно за Хюндай

      Коментар


      • #4
        От: OBD II 327 за Хюндай тускон

        Здравейте, получи се и става за четене на грешки при туксона. При мен излезе грешка Р1407 . Днес ходих да купя задни амортисьори и ти да видиш от магазина на бул.Черни връх усетих едно замисляне при движение и чека угасна. Гледах я тази грешка и пишеше ненамерен поток от отработени газове в системата за рециркулация. Сега ще имам време да търся как са се отстранява този проблем.
        Последно редактирано от a_andreew; 08-12-17, 12:35. Причина: Редактора ми поправя буквите и оправям правописа.

        Коментар


        • #5
          От: OBD II 327 за Хюндай тускон

          Показва и налягането в рейката
          Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X