Обява

Свий
Няма добавени обяви.

50cc ендуро чисто ново. От къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 50cc ендуро чисто ново. От къде?

    Здравейте,
    От къде в България мога да закупя 50 кубиково ендуро чисто ново? Понеже повечето марки, които произвеждат такъв тип мотори не виждам да имат представителство в България. И как горе-долу вървят цените, до 3000лв. може ли да се намери? Годината на производство не е важна, важното е да е чисто нов.

    Нещо от рода на: Rieju RR 50, Motorhispania, Yamaha DT50, CPI SX/SM 50, Derbi senda 50, Beta rr 50, Peugeot xps 50 и т.н.

    Aprilia RX 50 го изключваме, защото в представителството цената е 5500лв. За Yamaha-та не мога да открия точно този модел на сайтът им.

  • #2
    От: 50cc ендуро чисто ново. От къде?

    За японска или европейска марка едва ли ще се класираш заради бюджета. Ще трябва да се примириш с нещо правено в братски китай, индия, таиланд и тн.
    След бърз преглед на нета, най близкото до изискванията е едно Кимко 50 кубика за 3750 лева. При по подробно търсене сигурно и други ще изкочат.

    Коментар


    • #3
      От: 50cc ендуро чисто ново. От къде?

      Погледнах, но ако говориш за модела Kymco K-pipe 50 това въобще не е категория ендуро.
      За CPI знам, че са правени в Тайван, но с италиански двигател AM6, но не мога да намеря техен представител в България за да разбера цената. Съща както и на другите посочени марки.
      В OLX гледам едно Peugeot xps 50, което твърдят, че е на 50-60 километра и е 2500лв., което ме навежда на мисълта, че от магазина не са повече от 3 бона, но в сайта на Peugeot не намирам точно този модел.

      Коментар


      • #4
        От: 50cc ендуро чисто ново. От къде?

        От чисто любопитство-с каква цел ти трябва това 50куб ендуро?
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #5
          От: 50cc ендуро чисто ново. От къде?

          За да може да се кара с категория АМ, в града и от време на време по полето или гората по черно. В последствие смятам да се превърне в 90 кубиково.

          Коментар


          • #6
            От: 50cc ендуро чисто ново. От къде?

            От познат купих за,сина ми CPI 50 куб.Докарано от Австрия втора употреба.В документите седеше и фактурата от магазина в който беше закупен нов,там пишеше цена от 2300 евро.Бяха го направили да изглежда като Ктм дори оренжево на цвят.Като двигател за две години неможахме да го убием но до там.Окачване мн зле особенно задния амортисьор.
            Протича -правиш и след месец пак.Смених го с уж по висок клас китаец но пак същата работа.С две думи нямаш ли окачване нямаш ендуро.Добре направено бюджетно моторче ама само визуално.Все нещо се разваля.
            Предполагам искаш да е нов за да караш само но няма да се получи.
            Един стар запазен от известна марка ще го ремонтираш много по малко .
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • #7
              От: 50cc ендуро чисто ново. От къде?

              Благодаря за мнението. Да, искам да е нов за да знам, че аз ще си го поддържам и няма преди това някакви некомпетентни хора да са бърникали по него, понеже в обявите за втора ръка мотори доста често спестяват някой неща свързани с мотора. Май наистина ще е по-добре да взема някой, който разбира повече от мотори и да поогледаме някои модели втора ръка.

              Ако някой има опит с 50 кубикови ендура нека сподели кои марки и модели са най-качествени за да се ориентирам.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X