Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пoвдигане на Golf 3 Syncro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пoвдигане на Golf 3 Syncro

    Здравейте, колеги!
    По разни причини мисля скоро да закупя въпросната кола- Golf 3 Syncro, дизел, комби и да я повдигна в разумни граници, защото освен за ежедневна употреба, ще я ползвам за обикаляне по водоеми, баири и за скитане до други подобни, не особено тежки офроуд дестинации. Търся човек, който може да свърши тази работа наистина качествено и грамотно, предвид особеностите на процедурата и който ще ме насочи какви части и консумативи трябва да набавя. Няма да се впускам в обяснения защо не купувам джип, Аутбек, Форестър, CR-V, Витара и др., просто вариантът лек дизелов автомобил-комби с 4х4, лифтнат колкото може, е оптималният ми вариант към момента. Четох каквото намерих тук и на други места, но така и не успях да открия човекът, когото търся. Живея предимно в Свищов, често съм и в София, но ако се наложи и по-далеч от тези места ще ида, стига да се свърши работата.
    Ще съм Ви искрено благодарен, ако ме насочите към доказано добър специалист, който може да ми помогне и обещавам да поствам редовно информация за процедурата и за резултата. Поздрави и благодаря предварително!

  • #2
    От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

    Търси колегата Соти ninja_1 Той се занимава с повдигане на джипове и има такъв доста повдигнат Голф .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Търси колегата Соти ninja_1 Той се занимава с повдигане на джипове и има такъв доста повдигнат Голф .
      + Той е правилния човек !
      "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
      Кольо.

      Коментар


      • #4
        От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

        Соти е твоят човек. Поздравления за избора! Гледай внимателно да не е много изгнила и дали работи синхрото и назад. Синхрото е невероятно куче, ще останеш смаян от възможностите му!
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

          Момчета, благодаря за насоката! Да, доста порових, погледах и почетох каква да е колицата и мисля, че гоуфо е добър избор! Иначе, отявлен фен съм на Субару, но не карам Аутбек, или Фори заради малкото място отзад (хората около мен са все XXL), а аз тези дни чукнах 127 кг. на 1.94 см, освен това не харесвам газификацията и заемане на място в багажника, или на рез. гума от бутилката. Не ми се поддържа джип, а кола, защото ще се кара 50/35/15 градско/извънградско/off, поради което разходът е от съществено значение. Имам Галакси, което пострада и докато му измисля съдба и наследник, ще пробвам да намеря читаво голфче, което да наглася и после да остане само за развлечение. Между другото, ако видите някъде да се продава сносно, нов внос с клима, пишете, или звъннете на 0885 93 93 35, за да го погледна. Следя сайтовете, но освен едно в Кърджали без клима, друго не видях. Още веднъж- благодаря и ще Ви държа в течение какво се случва с идеята.

          Коментар


          • #6
            От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

            Голфа определено не е най широката кола . Има и други коли 4х4 .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

              Добър вечер! Аз също карам един рядък 4х4 екземпляр от далечната 90та година. Имам Опел Вектра А 2.0 115 коня 4х4, повдигнах я и аз малко с " кални гуми" дебика от кауфланд върши чудеса тая кола и на сняг и на кал и съм приятно изненадан от вървежа, разхода и здравината. Ако ти изпадне такъв екземпляр взимай смело, смея да кажа, че Вектрата е по-добра от към 4х4, отколкото голфчето, заради гадния проблем на синхрото, което на заден не сработва.

              Коментар


              • #8
                От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                Добър вечер! Аз също карам един рядък 4х4 екземпляр от далечната 90та година. Имам Опел Вектра А 2.0 115 коня 4х4, повдигнах я и аз малко с " кални гуми" дебика от кауфланд върши чудеса тая кола и на сняг и на кал и съм приятно изненадан от вървежа, разхода и здравината. Ако ти изпадне такъв екземпляр взимай смело, смея да кажа, че Вектрата е по-добра от към 4х4, отколкото голфчето, заради гадния проблем на синхрото, което на заден не сработва.
                Изправното синхро работи напред и назад. Неработещото назад се лекува лесно, в най-лошия случай се купува нова вакуум машинка, която блокира обгонната муфа в задния диф. Струва около 180 лв. Жива Вектра с работещо 4х4 си е реликва, виското сменяно ли е?
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #9
                  От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                  С защо не се огледаш и за читаво ауди куатро? Първото А6 с петцилиндровия мотор е широко, здраво като чук, куатрото е неубиваемо, а доста екземпляри имат и механичен блокаж на задния диф. А и със твоите размери ще се чувстваш доста по комфортно.
                  Субару е хубав автомобили, но да намериш читаво без ръжди си е предизвикателство.
                  Първото А4 също не е лош вариант, но вероятно на теб ще ти е тясно.
                  Последно редактирано от borko_ruse; 03-12-17, 08:56.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                    Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                    Жива Вектра с работещо 4х4 си е реликва, виското сменяно ли е?

                    И да я кара най вече бял а не сиганин
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                      Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                      Жива Вектра с работещо 4х4 си е реликва, виското сменяно ли е?
                      Жива, здрава и си работи идеално. Отделно имам и афтърмаркет раздатъчна кутия, която я направих да работи, без налягане от хидравликата, тоест да е постоянно зацепена. Иначе сега си я карам още в сток вариант

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                        И да я кара най вече бял а не сиганин
                        Аз не съм "сиг", пък и преди мен не е карана от шоколадковци. Била е на "въоражение" в Благоевградската болница, купували са я нова за много марки на онуй време, след това дойде в мое притежание.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                          Здравейте, колеги!

                          Не пиша, защото през последните дни нямах възможност за това, а и финализирам нещо, което ще донесе средствата за покупката на автомобила. Не съм се свързал с колегата Соти, за да не го занимавам безпредметно с желанието си- все пак първо трябва да купя колата и после да я тъкмя. Следя постоянно сайтовете за продажба на автомобили и освен един скоро обявен в Радомир и два във Враца (единият от които е с волан от четворка и с година на производство 1998-ма, а тройката я правят до 1997-ма, което ме навежда на мисълта, че търговецът не е читав), други оферти не ми хванаха окото. Ще продължавам да търся и се надявам скоро да кача материали по темата.

                          Относно предложението на колегата Борислав Борисов, А6-цата гори доста повече от голф-а, особено градско, а това каране ще му е повече от половината от общото. Разглеждах оферти, но на мотор 145 коня и нагоре и данъкът ще му е голям и всичко. Иначе, да- широк, здрав и мощен, но на мен ми трябва по-поносим вариант.

                          За други сравнително икономични евтини дизелови автомобили, комби, 4х4, освен от VAG-групата не се сещам. Карах преди врме една служебна Октавия, 90 коня tdi, на 270 000 внесена и добре, че я чипна Наско от Русе леко, че да започне да се движи- фабрично беше голям бял труп! Има ги в Scout модификация, но не знам колко им е читаво двойното, дали стават за повдигане, а и са по-тежки и по-скъпи от голфчето. Всъщност, пак да кажа, че ми трябва евтин автомобил, който ще завирам и в драките, иначе за 3-4к. има прилични коли, които няма смисъл да се съсипват в пущинака.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                            Добър вечер! Борко_ Русе, ти е дал перфектния отговор за товите нужди. Махни ги тия ВАГ курници. Търси си субару, там е ключа от палатката, а има и модели с бавни

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                              Обаче почти винаги с ръжди, скъпи части, а и колегата търси дизел. А4В5 quattro e твоята кола. Аз лично се опитвам в момента да убия една такава от три години, а който ме познава тук, знае, че го умея.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X