Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera - покупка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Opel Frontera - покупка

    Здравейте,
    Нямам опит с покупката на кола... доста четох и разглеждах различни марки и смятам да купя първия си личен автомобил. Спрял съм се на <strong>Opel Frontera 2.2 бензин</strong> къса база, защото ми трябва нещо със средна големина, с добра проходимост, здраво и икономично.<br>Търся някой, който разбира от този джип, за да отидем на няколко огледа, и да мога да направя по-правилен избор.<br>Ще съм благодарен ако ми препоръчате някой или ми дадете контакт.<br>Живея в <strong>София</strong> и вече съм харесал 2 джипки тук в града, както и една на 1 час път от града... но ми трябва човек с който да отида.<br><br>Между другото какво мислите за <strong>bri4ka.com</strong> ? Те май извършват подобен тип услуги ...

  • #2
    От: Opel Frontera - покупка

    Има един пич във форума. Лозан /никът е isuzo/ Продава фруктиери на части в началото на Ботевградско шосе. Точно момче е. Обади му се. Дано можеш да го мотивираш.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • #3
      От: Opel Frontera - покупка

      Ооо, Цецо, на мястото на гаража вече има оферти за нови кандидат-столичани !
      Разбрах, че са брат му са преместили сервиза в Горни Богров, но не съм сигурен, че скоро не ми е трябвал и не съм му звънял.

      Това не пречи колегата да му звънне де.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Opel Frontera - покупка

        Не знаех, Ники. Отдавана беше.Даже тъст ми продаде фруктиерата оня ден за 1000 лв, а не беше толкова зле / 2000 г, автомат/, ама като му отмилее на човек.......
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          От: Opel Frontera - покупка

          Мерси за информацията

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X