Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово, под въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лазарово, под въпрос

    След 10 години Лазарово, ще го .... (ядем).

    Или какви проблеми има в с.Лазарово.

    Всички знаете кмета Цури.След 10 години успешни състезания сега всичко е под голям въпрос. Кметството има огромна спънка от страна на община Кнежа.

    Обещания, които не са изпълнени, в частност и състезанието.

    На 8.12 тази година Цури организира протест срещу община Кнежа. Мястото е с. Лазарово, начало 10:00.

    Днес Цури ми се обади с молба да пусна тази тема, и с молба да се съберем на посочената дата и да изкажем нашия протест срещу убиването на офроуда в Лазарово.

    За повече информация - 089 564 9803 Цури.

  • #2
    От: Лазарово, под въпрос

    Няма евро фондове в офроуда...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • #3
      От: Лазарово, под въпрос

      Община Кнежа срещу какво се противи ?
      Кой стои зад проблема и как този протест ще помогне ?
      Важно е да има гласност и конкретика,защото ако има журналисти ще има и въпроси,когато има въпроси трябва да се знаят правилните отговори
      Лично аз ще гледам да съм там !

      Коментар


      • #4
        От: Лазарово, под въпрос

        http://www.vratzadnes.com/page.php?n=19379174 Този същия кмет на Кнежа в момента иска това. Може пък да е на политическа основа знае ли човек ? Цури е кмет от амнайсе години, кмета на Кнежа е кмет първи мандат.
        Последно редактирано от viperr; 28-11-17, 22:02. Причина: добавяне

        Коментар


        • #5
          От: Лазарово, под въпрос

          Повече информация може да получите от кмета. Ще има и журналисти доколкото аз знам.

          2017 имаше отпуснати пари, които от общината в крайна сметка не дадоха. Тогава ние като организатори поехме финансовия удар и знаете как се получи.

          Вероятно всичко е на политическа или даже на личностна основа.
          Последно редактирано от Стоян Францов; 29-11-17, 19:35.

          Коментар


          • #6
            От: Лазарово, под въпрос

            Извинявам се, но НЕ е никак ясно КАКВО Е НУЖНО за да се поправи ситуацията, точно, кратко и ясно да се опише проблема и какво е нужно за да има Лазарово?

            Аз нямам намерение да звъня на Цури, нито съм ходил на Лазарово но не ми пречи да организирам нещо или да помогна с някой лев, подозирам доста хора ще се включат в ясна кампания/начинание, за което и поставям въпроса по този начин.
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: Лазарово, под въпрос

              Лазарово всяка година се е случвало с подкрепата на община Кнежа.

              Това се изразява в осигурявсне на общински багер за подготовка на трасето, отпускане на парични средства, осигуряване на линейка и разни други дейности.

              Всичко това се гласува и реално трябва да се отпусне. 2017 просто не се изпълниха тези общински решения.
              За 2018 се очертава същото.

              Протестът на Цури е точно срещу това.

              Коментар


              • #8
                От: Лазарово, под въпрос

                Трудна работа, "да чакаш от умрял писмо"
                Аз не съм получавал и 1лев. помощ от Община Разград за това време докато правехме състезанието.
                И пак се получаваха нещата.
                "има ли желание,има начин...." сигурен съм,че с общи усилия можем да постигнем много по-вече!
                Нека да определим какво е по-наложащо и кой с какво може да помогне ?

                Коментар


                • #9
                  От: Лазарово, под въпрос

                  Стояне, протестът си е протест, ама защо не дадеш все пак кратка разбивка какво трябва за да стане работата и без община Кнежа.

                  Нещо такова:
                  Позволение за провеждане: безплатно (подпис на Цури)
                  Багер: $$$
                  Линейка: $$$

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лазарово, под въпрос

                    Преди години и Бургаските състезания спряха по поради тази причина. Пожарна-650,Полиция-550,Линейка-450,Трактори,ленти,колчета,време-измерване, и сумата скромно отива на три хилки.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лазарово, под въпрос

                      Пропуснах да кажа че това е за еднодневно състезание тип селска кушия.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лазарово, под въпрос

                        Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                        Преди години и Бургаските състезания спряха по поради тази причина. Пожарна-650,Полиция-550,Линейка-450,Трактори,ленти,колчета,време-измерване, и сумата скромно отива на три хилки.
                        Състезанията приключиха, защото на никой не му се занимава .
                        Това е истината .
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лазарово, под въпрос

                          Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                          Трудна работа, "да чакаш от умрял писмо"
                          Аз не съм получавал и 1лев. помощ от Община Разград за това време докато правехме състезанието.
                          И пак се получаваха нещата.
                          "има ли желание,има начин...." сигурен съм,че с общи усилия можем да постигнем много по-вече!
                          Нека да определим какво е по-наложащо и кой с какво може да помогне ?
                          1+
                          така е
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • #14
                            От: Лазарово, под въпрос

                            Състезанията се случват благодарение на много малко хора - организация ,логистика ,планиране ,просене от спонсори ,спане,застраховки ,бюрокращина и т.н. и т.н. Всичко е лични усилия и задоволяване на "офроуд крастата " си .Като зрител съм благодарен за създадените надпредвари .Това трябва да продължи в интерес на публика и състезатели .Който може -да помага както прецени .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Лазарово, под въпрос

                              Споко , не е голяма трагедия. Подобни причини направиха така ,състезания като Л.Каравелово и Долни Чифлик след няколко издания да ги няма. Какво пък, ще се появят на други места
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X