Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траялен шампионат 2018

    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
    аз пък подозирам, че нещата май са на автопилот. и до първия завой
    Те от една година са така.

    Коментар


    • От: Траялен шампионат 2018

      А всички Вие, мърморещи, мрънкащи и вечно недоволни
      Какво точно направихте, за да го бъде и да се развива траяла в България?
      Или всички Вие чакате, някой нещо да направи, а Вие да не харесате, да мрънкате и плюете.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Траялен шампионат 2018

        Аз лично се забавлявам и не мрънкам, А си казвам истината без икономии!
        А и карам доста избирателно вече!

        Коментар


        • От: Траялен шампионат 2018

          не те видях да караш траял ��или аз не съм присъствал?

          Коментар


          • От: Траялен шампионат 2018

            Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
            аз пък подозирам, че нещата май са на автопилот. и до първия завой
            защо не си доволен ?

            Коментар


            • От: Траялен шампионат 2018

              За разлика от трофи шампионата,ние имаме единомислие и 5 кръга��а има и неща които предстоят за в бъдеще.
              тази година ще е успешна за траяла в България!

              Коментар


              • От: Траялен шампионат 2018

                Да, аз ще правя класирането с моя компютър. Ако някой има проблем с това може спокойно да не участва.

                Това разбира се важи само за Лазарово. Софтуерът е качен в интернет и всеки организатор ще си назначи човек да му прави класирането.

                Коментар


                • От: Траялен шампионат 2018

                  Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                  защо не си доволен ?
                  Ами няма все още яснота за правилата. Вече идва месец март
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • От: Траялен шампионат 2018

                    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                    Ами няма все още яснота за правилата. Вече идва месец март
                    Правилникът е СЪЩИЯТ!! Каква яснота повече искаш. Просто минутите вместо 15 са 12. Новите неща ще касаят техническите изисквания за новите класове. Чета, чета... и се чудя.., в "БГ мама" ли съм попаднала... То голямо мрънкане, големи капризи. Има нови състезания, нови организатори, я хванете по един телефон и се чуйте с момчетата, със сигурност имат нужда от помощ, за да организират нещо за ВАШЕ забавление. Засрамете се! С новите класове ще се влее нова кръв в траяла.... и като дойдат новите хора какво ще видят? Едни мърморещи мъже, вечно недоволни, каращи се, плюещи се...Денислав си скъсва задника да рекламира хобито ви, а вие гледате всячески да го закопаете Нагърбиха се нови хора да организират състезания, подкрепете ги! Нали догодина може нито един да не иска да прави нещо, защото е по-лесно да се недоволства в къщи на компа.... Понякога ме е срам, че съм тук, честно....
                    Последно редактирано от Даниела Борисова; 20-02-18, 07:52.

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 2018

                      И аз да се включа Жоре и да ти кажа ,че не са на автопилот нещата .
                      Събрали сме се ,решили сме кои ще бъдат кръговете от шампионата .Уточнили сме и правилника , в който както обясниха колегите ,няма промени ,с изключение на времето за преминаване .

                      Новото е ,че ще има два нови класа .Чакаме Наско да пусне техническите изисквания за тях .
                      Новото е и ,че ще има нови кръгове с нови терени - "свежа кръв " и откъм трасета .

                      И да кажа ,че при нас има много повече единомислие от другите шампионати !!!



                      пп Пламене ,напусна кораба ,за да си мрънкаш на спокойствие ли ?
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 2018

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        пп Пламене ,напусна кораба ,за да си мрънкаш на спокойствие ли ?
                        Аз по принцип си мрънкам за всичко.
                        Знаеш,че винаги съм бил против намаляване на времето и това да се правят по леки зони.
                        Изглежда имам други виждания за траяла.
                        Дано както казва г-жа Борисова се влее нова кръв,но като гледам как със всяка изминала година състезателите намаляват не вярвам много.

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 2018

                          За намаляването също бях против/аз съм един от най-бавните / ,но мнозинството не го прие .

                          По отношение на трудността за тази година говорихме организаторите да включват по една трудна или непревземаема врата.
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 2018

                            Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                            Правилникът е СЪЩИЯТ!! Каква яснота повече искаш. Просто минутите вместо 15 са 12. Новите неща ще касаят техническите изисквания за новите класове. Чета, чета... и се чудя.., в "БГ мама" ли съм попаднала... То голямо мрънкане, големи капризи. Има нови състезания, нови организатори, я хванете по един телефон и се чуйте с момчетата, със сигурност имат нужда от помощ, за да организират нещо за ВАШЕ забавление. Засрамете се! С новите класове ще се влее нова кръв в траяла.... и като дойдат новите хора какво ще видят? Едни мърморещи мъже, вечно недоволни, каращи се, плюещи се...Денислав си скъсва задника да рекламира хобито ви, а вие гледате всячески да го закопаете Нагърбиха се нови хора да организират състезания, подкрепете ги! Нали догодина може нито един да не иска да прави нещо, защото е по-лесно да се недоволства в къщи на компа.... Понякога ме е срам, че съм тук, честно....
                            Стига сте се крили зад оправдания, че мрънкаме. Това не е мрънкане, а директно обвинение - мисля, че е редно правилника да бъде обявен преди началото на годината, за да може всеки който иска да участва да се подготви. И освен това, че спиш до един от организаторите, в качеството си на каква даваш мнения тука ?
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 2018

                              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                              в качеството си на каква даваш мнения тука ?
                              Говорител на този, дето спя до него... Или предпочиташ той да те нахрани?

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 2018

                                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                                ... И освен това, че спиш до един от организаторите, в качеството си на каква даваш мнения тука ?
                                В качеството си на човек, който за пет години няма пропуснато състезание от шампионата. За разлика от теб, който кара на не повече от две годишно.
                                С тази разлика, че тя обикаля всички зони и има преки наблюдения от всички класове. Ти гледаш само стандарт, примерно. Аз като съм съдия, също не мога да видя всеки. И за последните пет години е изяла повече кал от теб и е изхарчила повече пари по състезания от теб. Не е тук мястото, да си мерим пишките и да обсъждаме кой до кого спи и кой е по, по, най.
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X