Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Траялен шампионат 2018

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    ...
    Всеки има познати, интересувайте се колко излизат делегираните съдии към БФАС за едно състезание към въпросната Педерация. Изобщо няма да ви хареса цената.
    Командировъчни - 50 лева на ден, горивото и нощувките.
    Трима спортни комисари + технически комисар.
    И като е в Русе състезанието, а комисарите са от София, Варна и Пловдив...

    Коментар


    • #92
      От: Траялен шампионат 2018

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Командировъчни - 50 лева на ден, горивото и нощувките.
      Трима спортни комисари + технически комисар.
      И като е в Русе състезанието, а комисарите са от София, Варна и Пловдив...
      Именно. И каква такса трябва да плати всеки участник, че да се състои състезанието? Хайде пак специалистите да сипват
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #93
        От: Траялен шампионат 2018

        Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
        Гемакса има някаква идея да намалим броя на съдиите, защото и те са сериозен разход......
        Какъв пък разход да са съдиите?!Две кюфтета с една филия хляб които им се дават ли е "сериозния" разход??

        Първоначално публикуван от Даниела Борисова

        Състезания отпадат не само поради липса на средства. Защо няма в Разград? Някой помогна ли на Илиян да прави зони? Ти не беше ли от Разград?!? А закриването в Разград се получаваше уникално, но..., айде само да пишем във форума.
        И аз мисля така!
        Защо отпадна Разград?Там наистина закриването на шампионата бе страхотно!

        Първоначално публикуван от Даниела Борисова
        Познавате организаторите. Дайте!!!
        Защо се хващате за съдиите? Дени дава без да гледа в чуждия джоб. Нашите тениски са спонсорски и ако спонсорът желае - ние тениски ще имаме.
        И за купи отиват пари, хайде да ги махнем..
        Тук Даниела е права!За купите отиват повече средства от колкото за съдиите!



        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
        Аз и още няколко човека си скъсахме задниците, за да ги има въпросните състезания. Губихме време, трошихме нерви и пари. Аз не съм сериозен бизнесмен, или рентиер. Всеки един ден, в който ме няма в гаража ми носи загуби.
        Едно двудневно състезание излиза на организатора между пет и осем хиляди лева, които съответно се просят от спонсорите. Това са тениски, купи, машиносмени на машини, колчета, ленти, химически тоалетни и куп други. Отделно струва стотици часове време на хората, които са си дали задниците под наем, само и само да се случи това и великите шампиони да заповядат, да си платят огромната такса от петдесет лева, за да карат два дни и после да мърморят. Всеки може да смята задачи за втори клас. Средно двадесет и пет екипажа по средно петдесет лева какво точно покриват от разходите на организатора. И защо аджеба се хванахте за съдиите? Какво точно ви бъркат в задниците?
        Всеки има познати, интересувайте се колко излизат делегираните съдии към БФАС за едно състезание към въпросната Педерация. Изобщо няма да ви хареса цената.
        И Борислав има право!
        За съжаление докато не организираш едно такова мероприятие и не се сблъскаш с всичко сам не можеш да разбереш колко труд струва на организатора!
        Относно таксата винаги съм се чудил защо е толкова ниска?!Не можете ли да я вдигнете поне на 100лв.?Според мен никой състезател не би го объркала такава сума!
        Последно редактирано от borko_ruse; 14-01-18, 14:43.
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • #94
          От: Траялен шампионат 2018

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          Именно. И каква такса трябва да плати всеки участник, че да се състои състезанието? Хайде пак специалистите да сипват
          ОК, като се вземате толкова насериозно - направете го тогава към БФАС, плащайте на съдии, вземайте дебели такси да си покриете разходите и чакайте състезатели да карат. Май всичко започва да се изопачава вече ?
          Samurai Gemax

          Коментар


          • #95
            От: Траялен шампионат 2018

            Здравейте, моля всички участници в тази тема да се замислят какво ще си помисли "бъдещ спонсор" примерно, който е написал в търсачката "Траялен шампионат 2018" и попадне на тази тема във форума.

            Предлагам модератора на темата да изтрие всички, лични нападки и предложения от вида "защо и как , това или онова не може да се направи". Нека да четем предложения как можем да направим ТРАЯЛА по-добър.

            Поздрави!
            PowerWinchBulgaria
            TOYOTA 4RUNNER
            0899727443

            Коментар


            • #96
              От: Траялен шампионат 2018

              Моля Ви да престанете! Не Ви прави чест да говорите всички тези глупости! Пръглътнете ЕГОто си и просто замълчете! Моля Ви!!!
              Съвсем ще съсипем всичко градено с години... Не трябва така!!!
              Only The Best Is Enough!!!
              Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
              Апартаменти Панорама
              www.pamporovo.ooo

              Коментар


              • #97
                От: Траялен шампионат 2018

                Първоначално публикуван от lz5ju Преглед на мнение
                Моля Ви да престанете! Не Ви прави чест да говорите всички тези глупости! Пръглътнете ЕГОто си и просто замълчете! Моля Ви!!!
                Съвсем ще съсипем всичко градено с години... Не трябва така!!!
                Добре дошъл в България.

                Коментар


                • #98
                  От: Траялен шампионат 2018

                  Разчистих темата. Моля всички да се въздържат от нападки с личен характер. Ако имате някакви предложения за новия сезон, тук е мястото да ги кажете!
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #99
                    От: Траялен шампионат 2018

                    Борко защо изчисти само мен и Пламен ,изчисти почти всичко защото е грозно и нелицеприатно за човек които влезе да поразгледа на какво ниво сме.

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 2018

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Разчистих темата. Моля всички да се въздържат от нападки с личен характер. Ако имате някакви предложения за новия сезон, тук е мястото да ги кажете!
                      Аз предлагам:
                      -да се вдигне таксата на минимум 100лв.
                      -да се разместват малко съдиите в различните класове.Нека не са едни и същи всеки път,за да няма симпатизиране към определени участници!
                      -да се помисли върху закриването на Шампионата.Разградското закриване липсва определено!
                      "АСК ЗАГОРА 4х4"
                      0897937797....по всяко време!

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 2018

                        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                        Аз предлагам:
                        -да се вдигне таксата на минимум 100лв.
                        -да се разместват малко съдиите в различните класове.Нека не са едни и същи всеки път,за да няма симпатизиране към определени участници!
                        -да се помисли върху закриването на Шампионата.Разградското закриване липсва определено!
                        ю
                        Нищо лично,но мисля че точно в Стандарта липсват коректни съдии.
                        Това за размяната на съдии,е добра идея!
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 2018

                          Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                          Аз за себе си също съм решил проблема.Няма да съдииствам на траялните състезания за да облекча разходите на организаторите.Ще си работя три дни в сервиза и ще си изкарам 500лв и 150 от разноски по траялно състезание . Ще си изкарам уикенда с кеф без да си съсипвам нерви в обяснение на състезатели в кавички от Стандартен клас. Не всички разбира се .Новоизлюпени звезди със самучувстви и 0 покритие и единствения начин да го забележат е да спорят със съдиите.Други залязващи звезди които правят всевъзможни циркове отново да се сетят за тях.Блогодаря но това не беше траяла които създадохме и помагхме много хора.Успех в траялния шампионат, ще се справите.
                          Ставаме двама дето ще си спестим парите които даваме за съдийстване ... А и не съм за "Две кюфтета с една филия хляб" както каза г-н Дечев . Нямам претенции да ми се плаща , но не мога да си позволя финансово да участвам като съдия . Въпреки това на приятелите си които организират състезание , никога няма да откажа ... успех със организацията на Траялния шампионат
                          Последно редактирано от Бакалов; 14-01-18, 22:28.
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 2018

                            Вие не разбрахте ли,че не всичко опира до пари.Смея да твърдя,че Лясковец се е провеждало с най малко спонсори.Но въпреки всичко се справяхме някак си.
                            Изчезна човешкото в хората.
                            Затова аз лично се отказах от организацията на състезанието.
                            Може би,ако реша след врене ще направя една "селска кушия".
                            Успех на всички организатори от "Траялния шампионат"

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 2018

                              Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                              Вие не разбрахте ли,че не всичко опира до пари.Смея да твърдя,че Лясковец се е провеждало с най малко спонсори.Но въпреки всичко се справяхме някак си.Изчезна човешкото в хората.Затова аз лично се отказах от организацията на състезанието.Може би,ако реша след врене ще направя една "селска кушия".Успех на всички организатори от "Траялния шампионат"
                              Точно това се опитах да кажа, ама ме изтриха Състезания изчезват не поради липса на средства..., и трима многогодишни съдии се отказват да съдийстват... За това говорим. Че претенциите на някои състезатели станаха повече от удоволствието, което доставя това хоби. Че на хората, участващи по някакъв начин в организацията на състезания им писна от мърморене и плюене по тях.

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 2018

                                Не мога да ви разбера!?
                                Веднъж казвате,че няма средства,после пък че не опирало до пари?!! На фурнаджийски лопати станахте! Както и да е......да дам още едно предложение:
                                Относно класовете мисля,че трябва да се направи нов клас! Имам в предвид сегашния стандарт да стане модифициран "лайт" а сегашния модифициран да е "хеви". Както Тодор Христов е направил в Балканската купа.Така клас Стандарт ще остане отворен за нови попълнения със стандартни "евридейки" които тепърва ще се запалят по състезанията и ще започват да модифицират машините си.
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X