Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Траялен шампионат 2018

    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
    Почна се,моето мнение е да се забрани ползването на всякакви помощни средства.Трасетата да се подготвят съобразно преминаването на по вече от половината участници в зависимост от подготовка и уменията на екипажите.Да има затворени трасета за всеки клас,като се включат елементи според класа.Да се включи и клас оригинал,като се правят трасета съобразени с по леки препядствия.За шампионата предлагам да се включи и Павликени,ако г-н Кузманов има мерак.Според мен правелника трябва да се опрости още,за клас оригинал не трябва да се изисква клетка или други.
    Ако ни гласуват доверие да станем кръг от шампионата ще приемем, и съм сигурен ,че ще се справим ! Състезание ще има и 2018 г. и ще продължим да го правим поне докато имаме подкрепата на Общината ! която не е никак малка!
    Поздрави.

    Коментар


    • #47
      От: Траялен шампионат 2018

      Станаха четири клуба,ще бъде добре още един и всичко ще се нареди.

      Коментар


      • #48
        От: Траялен шампионат 2018

        Аз пък искам да попитам защо си мислите ,че на всяко състезание трябва да има по 5 нови участника в клас /свежа кръв / ?

        И няма ли такива ,на които им харесват състезанията ,провеждани по досегашния начин ?
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #49
          От: Траялен шампионат 2018

          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
          Може и да ми се обидиш,но като Председател на колко състезания присъства тая година?
          На Сливен ти звънях.Беше ангажиран,но можеше да намериш един час да присъстваш на откриването.
          Сори,но много ми тежи,че шампионата си отива.Мое мнение.
          Не си прав,че траялня Шампионата си отива!
          Оздравява е по-правилното определение според мен.
          Относно моето присъствие на откриването,да не присъствах на Сливен 4х4Екстрийм 2017г.и не само там.
          Но,не е сега времето и мястото да обяснявам защо. И за мое съжаление наистина не можах да се справя с грижите и проблемите и отговорностите, които имах тогава.
          Не се притеснявай Паци,няма място за обиди .
          Годината почти отмина,нека да си направим добър анализ за изминалата, и по-добър план за Новата Година и да направим траяла в България предпочитан спорт.

          Коментар


          • #50
            От: Траялен шампионат 2018

            Абонамент!
            ТЛК-120 Николай Колев
            0898521295

            Коментар


            • #51
              От: Траялен шампионат 2018

              И аз се абонирам

              А желанието да караме е все по голямо(шампионат не умирай)

              Ако се чудите къде да направите 5-ти кръг на шампионата Ямбол е насреща
              имаме си клуб , терен и МЕРАК
              Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

              www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

              Коментар


              • #52
                От: Траялен шампионат 2018

                Първоначално публикуван от soundbway Преглед на мнение
                И аз се абонирам

                А желанието да караме е все по голямо(шампионат не умирай)

                Ако се чудите къде да направите 5-ти кръг на шампионата Ямбол е насреща
                имаме си клуб , терен и МЕРАК
                ПОДКРЕПЯМ
                Samurai Gemax

                Коментар


                • #53
                  От: Траялен шампионат 2018

                  А з съм първия записан .
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #54
                    От: Траялен шампионат 2018

                    В Стандарт всичко е ОК просто има в повече спортен хъс и злоба в много от случаите сме си виновни участниците но и съдиите допринасят за напрежението по зоните.Знам че е трудно организирането на състезание и осигуряване на кадърен и адекватен съдия но в основата е и запознаването на правилника и от двете страни а и уважението м/у съдия и състезател!През 2017 лично на нас траяла ни хареса в Стандарт не всичко е стълбичка!!!Имам само една молба към организаторите правете съобразени превземаема врати и за ГОЛЕМИТЕ КОРАБИ!!!Браво за Ямбол и Павликени а и Миро от Севлиево да не се чуди!Подкрепям!Поздрави
                    Христо Георгиев-0889022988
                    Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                    Коментар


                    • #55
                      От: Траялен шампионат 2018

                      Имаше няколко предложения, да се забранят помощните средства. И как ще обясним това на състезателите, които са инвестирали пари и време в изработката на котви, пътеки, купуването на джакове, лебедки? Има момчета, които с месеци са спестявали, за да си купят лебедка и ние да им забраним да я ползват...
                      Дени за какъв х@й ги подарява тези лебедки на първите места? Да си ги слагаме по кафеджийките? За мен лично е малко тъпо. Нали идеята е колкото по потготвена е една машина и екипажа и, толкова повече успехи да има. Аз мисля, че дори помощните средства не трябва да се наказват. Ако се сложат малко повече наказателни точки за време, екипажа се наказва сам, като губи време, да реди пътеки и ползва лебедки. А и помощните средства са си част от оборудването на машината. Дали ще ги използва екипажа, или не, си е техен проблем. Така ще се улесни и работата на съдиите, не само да брои пътеки и да спори със зрителите, аджеба шест ли бяха пътеките, или седем и дали навигатора я е изместил, или сама е паднала.
                      Последно редактирано от borko_ruse; 02-12-17, 10:53.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #56
                        От: Траялен шампионат 2018

                        И още нещо .Когато нямаш право на помощни средства и караш прекалено трудна врата ,мъчиш машината ,докато я счупиш .
                        Защото силите са изравнени и често пъти една -две врати решават цялото състезание .

                        Иначе и на мен/навигаторът обира парсата / не ми се мъкнат постоянно пътеки ,крикове и котви когато караме .
                        По-добре щатни за зоната ,както се и случва по повечето зони .
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • #57
                          От: Траялен шампионат 2018

                          Аз лично съм малко против мъкненето на пътеки, джакове, котви и други железарии по зоните и трупането им по входове на зони, до ленти те, под лентите и куп хитрувания за пет- десет секунди. След като ще е част от оборудването на машината, машината трябва да влезе със него и да си излезе със него, като съответно въпросните железа са прилично закрепени, за да не осакатят екипажа, съдия, или някой от публиката.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #58
                            От: Траялен шампионат 2018

                            Друго, на което ми се иска да обърна внимание е в зоната освен съдия, пилот и навигатор да няма никой. Ама НИКОЙ. В момента освен екипажа около него щъкат още куп състезатели, не един баща му, на друг майка му, лели, стринки, приятели, всеки взел по един телефон и снима, друг пък засича време, навигатора прескача през тях, съдията се чуди кого да гледа и кого да пази.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #59
                              От: Траялен шампионат 2018

                              Ако се премахнат помощните средства,то екстремите ще бъдат по леки и няма да трябва да се копаят големи дупки.Навигатора ще си бъде в кабината,без да може да слиза по време на преминаване на зоната,а може и без навигатор.По този начин ще бъде улеснено класирането и ще се види кой какво може и как му е направена машината.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Траялен шампионат 2018

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Имаше няколко предложения, да се забранят помощните средства. И как ще обясним това на състезателите, които са инвестирали пари и време в изработката на котви, пътеки, купуването на джакове, лебедки? Има момчета, които с месеци са спестявали, за да си купят лебедка и ние да им забраним да я ползват...
                                Дени за какъв х@й ги подарява тези лебедки на първите места? Да си ги слагаме по кафеджийките? За мен лично е малко тъпо. Нали идеята е колкото по потготвена е една машина и екипажа и, толкова повече успехи да има. Аз мисля, че дори помощните средства не трябва да се наказват. Ако се сложат малко повече наказателни точки за време, екипажа се наказва сам, като губи време, да реди пътеки и ползва лебедки. А и помощните средства са си част от оборудването на машината. Дали ще ги използва екипажа, или не, си е техен проблем. Така ще се улесни и работата на съдиите, не само да брои пътеки и да спори със зрителите, аджеба шест ли бяха пътеките, или седем и дали навигатора я е изместил, или сама е паднала.
                                OK, ама тряябва да се гарантира времезасичането - например да има голямо табло и навигатора да пуска и спира хронометъра и всички да могат да виждат времето
                                Samurai Gemax

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X