Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Траялен шампионат 2018

    те 240 некадърника не могат да измислят поне един смислен закон, че ние ли 20 тина човека тук ще измислим нещо конструктивно. Поне да препишем правилата на хората от белия свят и да се получи нещо читаво
    Samurai Gemax

    Коментар


    • #32
      От: Траялен шампионат 2018

      Абе не казвам,че шампионата трябва да е по правелника на селската кушия,но при тях сякаш има повече адреналин.Ако всички сте само шампиони,то бюджета на самото състезание няма как да се покрие.Аз мисля,че хората които участват в тези селски кушии има какво да покажат на шампионата.Как ще ги привлечем,зависи от изискванията.

      Коментар


      • #33
        От: Траялен шампионат 2018

        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
        Абе не казвам,че шампионата трябва да е по правелника на селската кушия,но при тях сякаш има повече адреналин.Ако всички сте само шампиони,то бюджета на самото състезание няма как да се покрие.Аз мисля,че хората които участват в тези селски кушии има какво да покажат на шампионата.Как ще ги привлечем,зависи от изискванията.
        Имах в предвид организацията на самото мероприятие.То другото е ясно.

        Коментар


        • #34
          От: Траялен шампионат 2018

          Те не идват заради правилника , не го разбират не им харесва или машините им не отговарят на изискванията за класа в който им се кара .

          Коментар


          • #35
            От: Траялен шампионат 2018

            Борко даваш класификация за нещо на което не си присъствал,аз мисля,че тази година момчетата се доказаха,ще могат да правят състезания.

            Коментар


            • #36
              От: Траялен шампионат 2018

              Моето предложение е следното - вземаме за пример състезанието в Смилян за клас Стандарт и клас Модифициран , за Прото да си остане във сегашния си вариант . Прото да продължат да карат на зони с врати без никакви помощни средства , Модифициран и Стандарт на затворено трасе за време , със съответната тежест за класа .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #37
                От: Траялен шампионат 2018

                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                Насе, през 2014г. нали пак имаше траял за клас Стандарт?Тогава карахме дори без право на агресивни гуми и вратите бяха леки и пак беше забавно за прохождащите състезатели!Мисля,че няма да е лошо да се влее свежа кръв като се направи такъв лек клас.
                В момента клас Стандарт кара зоните на Модифициран от минали години!Оборудвали сме се с клетки,лебедки,огромни гуми,котви,пътеки,джакове,блокажи,големи двигатели и т.н. ...........и кое ни е стандартното?
                Ти сам отговори на въпросите ми. Проблема не е в класа, а в трасетата за съответния клас. Просто, трябва трасетата на Стандарт, да са като за Стандарт и всичко ще си дойде на мястото.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #38
                  От: Траялен шампионат 2018

                  То първите състезания си бяха точно такива,трасе с препятствия за време.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Траялен шампионат 2018

                    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                    На Исперих имаше два класа,този който беше стандарт(оригинал)си беше наистина със стокови джипки,дори и с гуми за мъгла и си минаваха по трасе,което не беше полянка.
                    И имаше три или четири завършили коли в двата класа

                    Коментар


                    • #40
                      От: Траялен шампионат 2018

                      Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                      То първите състезания си бяха точно такива,трасе с препятствия за време.
                      Я ми отговори какво е траял.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Траялен шампионат 2018

                        Бях предложил преди време,да се срещаме като организатори два пъти в годината ?
                        Така си мисля,че може да сме по-актуални с всичко което трябва да осъдим и анализираме и променим и ....!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Траялен шампионат 2018

                          Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                          Бях предложил преди време,да се срещаме като организатори два пъти в годината ?
                          Така си мисля,че може да сме по-актуални с всичко което трябва да осъдим и анализираме и променим и ....!
                          Може и да ми се обидиш,но като Председател на колко състезания присъства тая година?
                          На Сливен ти звънях.Беше ангажиран,но можеше да намериш един час да присъстваш на откриването.
                          Сори,но много ми тежи,че шампионата си отива.Мое мнение.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Траялен шампионат 2018

                            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                            На Исперих имаше два класа,този който беше стандарт(оригинал)си беше наистина със стокови джипки,дори и с гуми за мъгла и си минаваха по трасе,което не беше полянка.
                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Не ми сравнявай селските кушии (както ги наричаш) с шампионата.Нали се сещаш,че нямат нищо общо освен,че някакви джипове се движат насам-натам.
                            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                            То първите състезания си бяха точно такива,трасе с препятствия за време.
                            Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                            И имаше три или четири завършили коли в двата класа
                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Я ми отговори какво е траял.
                            И аз имам една молба- да не сравняваме селските кушии с траяла. Нека не приравняваме траяла към тях. Двата вида състезания нямат нищо общо.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • #44
                              От: Траялен шампионат 2018

                              Поканете на срещата Жоро Василев.Има доста неща да научите от него.Само дано се съгласи да присъства.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Траялен шампионат 2018

                                Траяла е място или път на които няма вода,кал или други неща които пречат на състезателя(шампион)да премине!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X