Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за сушилния

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за сушилния

    Здравейте,

    Някой дали е имал (или може да изкаже мнение) за сушилня - AEG T58810.

    Най-вече - ще се ползва основно за сушене на дрешки,завивки и т.н. на новородено. Ще върши ли работа за тази цел ?

    Предварително Ви Благодаря .

  • #2
    От: Мнение за сушилния

    http://dryer.bg.diplotop.com/review/...CTROLUX/T58810
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за сушилния

      Да, върши си работата чудесно. От 20 години ползваме сушилня и жена ми е "забравила" как се простира. Характерен е голямия диаметър на барабана, което не позволява мачкане на дрехите.Няма прахоляк и сажди по прането. Има няколко вида сушилни. Добра идея е да се информирате за особеностите им преди покупка.
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за сушилния

        Затова питам за конкретния модел

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за сушилния

          Съжалявам да го кажа, но май Ви домързява да прочетете. Има три широко разпространени вида сушилни. Най простите - с отвеждане на парите навън през въздуховод, с кондензаторен съд и необходимост от охлаждане и с термопомпа или инверторни. Изберете си който Ви е удобен за конкретните условия и пазарувайте.
          LZ1AIV

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за сушилния

            Темата е малко ретро ама дойде време и аз да купувам пък такъв уред не съм имал.
            Та споделете идея каква да е сушилнята дето да закупя.С термопомпа ясно.
            От там на сетне марка и модел нещо.... и какви екстри са важни.
            Бюджета не е като за Миеле,а килата около 8 трябва да са.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за сушилния

              С термопомпа да се има в предвид , че дърпа топло от стаята !
              Моята е с нагревател със съд за конденза АЕГ.
              Вече 5 години си работи безпроблемно.
              Особенно е приятно в някой студен зимен ден като работи , излъчва топлина като акумулираща печка.

              П. П. Един приятел си взе с термопомпа и в една стая като килер ( неотопляема) не искаше да работи..
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за сушилния

                Няма да е проблема в не отопляването, имам 2 перални със 2 сушилни(аег и сименс) термопомпи и си работят зимата... там няма как да е по-топло от вътрешно помещение... израх ТП най-вече заради ниската инсталирана мощност, защото инсталацията там е слаба и ако бяха нагревателни + пералните отива 5кв...
                п.с. ТП са по-икономични, но пък въртят повече време... жената казва, че сименса сушала по-добре, ама тя има проблем със казана, много ги пукат и почти не се намират за части...
                Абе каквото и да вземеш, ще се родиш, и нашата я взехме по същата причина..

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за сушилния

                  Топлото не ме интересува.При мен си е 25-6 градуса зимата постоянно.
                  Важното е да работи дълго и безпроблемно и да не струва чувал с пари.
                  И да харчи колкото е възможно по-малко... ако може.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за сушилния

                    Жената е със Самсунг,от ония които ти пращат СМСи като са ти сухи гащите.Номера е и тихо да работи или по нашенски да е сертифицирана / седни и не се смей / за втория етаж,едно време като гледах за по-нов модел около 1 на всеки 3 беше такава.Е мойта си е вън в пералното и не се чува грам,но ако си в апартамент с малко бебе е добре да е тиха.

                    Миеле,Бош,Самсунг
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за сушилния

                      Аз съм си у нас.Демек в къщата.И бебето е ..... първи клас.Обаче вече не си държа сушилките в стаята на малката,защото....а и дрехите по радиаторите та затова е сушилнята.
                      Някой ако наскоро в последната година или две е взимал да даде идея за модел.При положение,че е доволен разбира се.
                      Иначе за Миеле пари нема.Самсунг маййй не съм им много сигурен та остана Боша като гледам.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за сушилния

                        ВЕКО с термопомпа.Нормална цена,страхотна работа ,никакви проблеми.Има.къси програми 3-4 в минути 15-20-30 минути .....Ако се е степало някое тежко пране си го пускаш на къса и си готов.По принцип разбива добре ,но лек одеала.и завивки се сбиват по някога.Редовно почистване.Опции за конденза и в ревервоар и на канал.Загрява около себе си ,но не много,поносимо е ,нищо фрапиращо.През зимата машината е.всеки ден в работен режим,по радиаторите нищо ,най-много некои чорапи .Въпреки че не е А +++++++,няма нищо фрапиращо в консумацията на ел.енергия!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за сушилния

                          Аз съм много ЗА за Бекото,защото пералнята ми е такава.Купена преди 7 години и избутала мен през годините като монтажник + бебе и още кара.
                          Та стават.Но ми се ще да има икономия.Та по тоя случай питам за WTR85V10BY на БОШ.
                          Гледам добри цени сега около 1000лв с 5 години гаранция.Ама не съм пробвал.Та някой ако знае.
                          Или да гледам нещо Самсунга,че Миелето ще ми дойде нанагорно.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за сушилния

                            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                            Аз съм си у нас.Демек в къщата.И бебето е ..... първи клас.Обаче вече не си държа сушилките в стаята на малката,защото....а и дрехите по радиаторите та затова е сушилнята.
                            Някой ако наскоро в последната година или две е взимал да даде идея за модел.При положение,че е доволен разбира се.
                            Иначе за Миеле пари нема.Самсунг маййй не съм им много сигурен та остана Боша като гледам.
                            На 3 годинки е,айде и маааалко от горе,някой и друг месец.Моето разузнаване едно време показа,че Самсунга работи и има това което ми трябва.Имаше Миеле на тройна цена и като сметнах,че е повече от колата ми и Самсунга изгря в моите очи,айде чак пък толкова,сушилня е,14 програми,свирка ти,СМСи ти праща,намига с екранчето,сваляте се един вид с него........и работи,пералнята до него и тя,проблеми няма.

                            21 век,на късмет е,аз май уцелих след седмица четене
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за сушилния

                              Модел дай де.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X