Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изненадваща,непредвидена екстра или....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изненадваща,непредвидена екстра или....

    Момци,здрасти!
    Откъде три месеца нЕкъде ми се получава следното: карам си примерно по Тракия и решавам да идпреДварвам!Вчлючвам лев мигач,почва да си бачка,обаче и започва за се обажда зумера за забравени фарове кат угАсиш возилото нали и горе на дисплея ми се появява мноу ентелегентен текст че ляв мигач ми е включен!!!Не го прай всеки път!Днес на светофар на десен завой-същото!?!За тия три месеца се е появявало къде 5-6 пъти!Консултиргах се с Дедо и Еди и те се ..... опулиха!!!!Версията на Дедо е че е възможно това да е функция при която ако забравиш даден мигач ама примерно за 5 минути да ти каже!Да ама при мен се появява понекогиш веднага с включването!Не забравям мигачи!
    Та при някой получавало ли се е таквоз нЯщу???
    Не че ми пречи ама па що така и толкУз ли па да е умен калясника?
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Изненадваща,непредвидена екстра или....

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    ... Версията на Дедо е че е възможно това да е функция при която ако забравиш даден мигач ама примерно за 5 минути да ти каже!Да ама при мен се появява понекогиш веднага с включването!Не забравям мигачи!
    Та при някой получавало ли се е таквоз нЯщу???
    Не че ми пречи ама па що така и толкУз ли па да е умен калясника?
    Баш така си е. Има функция да напомня за забравен мигач. Чат-пат ми се случва да ми излиза предупредително съобщение + сигнал. Това по време на движение де.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Изненадваща,непредвидена екстра или....

      Може да му се е окотил контролера и да не знае колко време е бил включен и да бие алармата аламинут .. аласекунд в твоя случай.
      Ако не те тормози - карай си го така.
      Преди време на Караван ми правеше подобни номера - мигача "залепваше" и нема изключванката ... има случай да вкл /изкл - 5 -10 пъти да откачи.
      Ако го оставя да си мига - след време пискаше едно пискало да ме сети.
      Смених му контролния модул на цъкалчетата и заспа.

      Коментар


      • #4
        От: Изненадваща,непредвидена екстра или....

        Аааа......не ми пречи!Даже единия път возех приятел до мен,случи се случката и той почнА да цъка с език-ти да видиш ква кола карам!!!!
        Замълчах си ехидно.....
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X