Страница 9 от 9 ПървиПърви ... 56789
Резултати 161 до 168 от 168

Тема: 40-ТО ЮБИЛЕЙНО РАЛИ "ДАКАР": ПЕРУ. БОЛИВИЯ, АРЖЕНТИНА (DAKAR 2018)

Място
    Габрово
    Публикации
    583
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: 40-ТО ЮБИЛЕЙНО РАЛИ "ДАКАР": ПЕРУ. БОЛИВИЯ, АРЖЕНТИНА (DAKAR 2018)

Благодаря за всички коментари и поклон за izo4x4, DAKAR го следя само от тук.

На едното Момче от Камаз 1, пръст на лявата ръка ли липсва?
    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=DBpo0rXRrbg
    на 15 секунда

п.п. какво всъщност правят на частта от трасето "neutralization", време, ограничения?
    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

Място
    София
    Публикации
    3,235
    Точки (при гласуване)
    22

По подразбиране От: 40-ТО ЮБИЛЕЙНО РАЛИ "ДАКАР": ПЕРУ. БОЛИВИЯ, АРЖЕНТИНА (DAKAR 2018)

Цитат Мнение на fozy Преглед на публикациите
    Благодаря за всички коментари и поклон за izo4x4, DAKAR го следя само от тук.

На едното Момче от Камаз 1, пръст на лявата ръка ли липсва?
    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=DBpo0rXRrbg
    на 15 секунда
    п.п. какво всъщност правят на частта от трасето "neutralization", време, ограничения?
    По спомен, че съм позабравил, неутрализацията е като лиазон, но по-твърдо се спазват правила. T.e. лиазонът е от бивака до старта и от финала до бивака, с вързващият етап между отсечките е неутрализация, където се кара с определена скорост и за определен овреме, може да е по пътната мрежа, но може да е и на офроуд трасе.

Ето и предпоследното докладче:

Дакар 2018: решено ли е всичко ден преди финала? http://auto.offnews.bg/news/Motospor...tml#ad-image-0

Публикации
    409
    Точки (при гласуване)
    8

При камионите какво излиза: Камаз, Маз, Камаз...
    като за Маз това ще е събитие...

Публикации
    409
    Точки (при гласуване)
    8

Но, и днес е ден....

Място
    Варна
    Публикации
    948
    Точки (при гласуване)
    6

[QUOTE=izo4x4;3268778]
    "И все пак, това е рали "Дакар", където всичко е възможно. Дали съм бил прав ще разберем довечера!"

Място
    Варна, Троян, София
    Публикации
    5,257
    Точки (при гласуване)
    28

Цитат Мнение на fozy Преглед на публикациите
    Неутрализиция е когато събират всички да стартират през определено време един след друг, независимо от разликите при финала на етапа. Целта е да се движат по компактно. По време на движение си е лиазон, но при пристигане се дават други времена за тръгване не тези които пише в карнета.
    Последно редактиран от ТОДОР ХРИСТОВ ; Вчера в 19:20

Място
    София
    Публикации
    3,235
    Точки (при гласуване)
    22

[QUOTE=smng0303;3268812]
    Цитат Мнение на izo4x4 Преглед на публикациите
    "И все пак, това е рали "Дакар", където всичко е възможно. Дали съм бил прав ще разберем довечера!"
    Мдаа, прав се оказах. Все пак, радвам се за чичо Сайнц. С него сме родени на една дата, все пак ... По-важното е, че Матадорът най-накрая счупи каръка и тази година бе най-разумният пилот от претендентите. И тихо и кротко го наби ба останалите. Честит му втори Дакар!
    Дгодина, след като Пежо ги няма, Тойота сигурно ще вдигнат купата. Мини са трагични - и да изчистят детските болести на бъгито, нямат пилоти. Освен ако не лапнат Депре...
    Що се отнася до КТМ, те за мен са повече късметлии, отколкото победители... Явно още нямат нов Депре или Кома - трета победа с различен "новобранец". А другите двама - я отпаднали, я не им връзва...
    Камаз също бяха големи късметлии. Може би само аз виждам, но руската армада се пропуква. Хората са закъсали с кинтите и сега пуснаха само 4 машини, една отпадна, а другата бе на подиума на късмет. Николаев би заслужено, след като Виягра го наказа Господ заради измамата му на лиазона с горивото. Много искрено се надявам това да не е последният "Дакар" за руснаците, защото те са синоним на "Дакар"... Но парите са си пари...
    В класа на ATV много ме е яд за Карякин, но това е част от играта. А Касале е много, много добър... И общо взето е израснал с това рали в Южна Америка... За бъгитата знам само едно - сега е шансът да се пусне българин там, докато са малко и можем да изпъкнем... И може би догодина именно там ще видим бг участие...
    Последния репорт ще пусна утре по някое време, ама мисля, че и това си струва като инфо

Публикации
    275
    Точки (при гласуване)
    14

Перфектен си Ице да си жив и здрав и поне още 100 Дакара да отразяваш.
    ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да карашTOYOTA.

Страница 9 от 9 ПървиПърви ... 56789

Сходни теми

1. ДАКАР 2017: ПАРАГВАЙ, БОЛИВИЯ, АРЖЕНТИНА
    От izo4x4 във форум Америка (Северна и Южна)
    Отговори: 134
    Последно мнение: 09-10-17, 14:51
  2. РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ
    От izo4x4 във форум Америка (Северна и Южна)
    Отговори: 364
    Последно мнение: 24-01-16, 18:37
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 03-01-16, 12:23
  4. ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ
    От izo4x4 във форум Българско участие в международни състезания
    Отговори: 729
    Последно мнение: 27-02-14, 13:14
  5. Отговори: 10
    Последно мнение: 06-07-13, 13:36

Тагове в Темата

Правила за публикация