Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми LAUFENN някой друг да е рискувал?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми LAUFENN някой друг да е рискувал?

    Гледам в целия форум тези гуми са споменати само веднъж и реших да пусна темата да споделим впечатления за въпросните гуми, тъй като реших да рискувам с тях и си взех един комплект зимни 245/70/16 за черока.

    http://www.laufenn.com/us/front/us_front/ifit_ice.do

    Сравнително нова марка са от около година и нещо, някаква дъщерна на Hankook и още почти никъде няма ревюта. Балансираха се с доста малки тежести по около 30 гр. Тихи са, на практика не ги чувам. На сух и мокър асфалт се държат много добре напомпани на 2,2.
    За лека и мокра кал категорично не стават Задъждат калта по тях и става като шейна, едвам излязох един не особено стръмен кален баир като качих едната страна в тревата отстрани
    Сега чакаме зимата да видим как ще са на сняг.

  • #2
    От: Гуми LAUFENN някой друг да е рискувал?

    Продавал съм Лауфен зимни, за момента няма оплаквания. Миналата зима един приятел сложи на Ауди куатро и е много доволен. Преди това имаше Кордиан и ги разкара набързо. Но това над което имам наблюдения са автомобилни гуми, за джипови не знам. Наистина се правят от Hankook.
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X