Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на Форд Ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инсталация на Форд Ка

    В първия момент помислих че са яли гризачи . Изолацията на кабела пада на прах и това е силовия кабел който върви от алтернатора през стартера до акумолатора . Как не се е запалила тая кола не знам .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4581.JPG
Прегледи:1
Размер:301.1 КБ
ID:6139443Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4580.JPG
Прегледи:1
Размер:341.5 КБ
ID:6139444Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4579.JPG
Прегледи:1
Размер:470.7 КБ
ID:6139445
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Инсталация на Форд Ка

    Икономиката икономична- маика на мизерията.
    За съжаление не само на Форд има такъв дефект- даже и на по скъпите Мерцове има кабели дето след Х на брой години изолацията се разпада на прах и се налага подмяна.
    Индустрията го е подкарала - да изкара докат мине гаранцията ....натакък собственика да се спасява....

    Коментар


    • #3
      От: Инсталация на Форд Ка

      Лошото е че от това може да се запали колата . Кабела е постоянно захранен директно от акумолатора . Това е типично женска кола в случая я кара една девойка която ако и запуши под капака със сигурност няма да знае как да реагира .
      Последно редактирано от sek.1; 19-11-17, 08:21.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Инсталация на Форд Ка

        Виждал съм го на S-ка (W140) мерцедес. При "Грандовете" с мерцедесовия мотор това се случва често. Твърди се че на произведените след 2002г. е понамаляло
        П.П. Даде ли късо централния кабел само брадва помага.....
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Инсталация на Форд Ка

          Или ключ маса В последно време се убеждавам че това е много нужно и полезно нещо .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Инсталация на Форд Ка

            Миналата година сменях на Ка двигател. Както казваш силовия кабел беше абсолютно гол. На всички дебели кабели изолацията се трошеше като солети. Докато го извадя се начупиха половината пластмасови щуцери по водните съединения, а ел.клапана за парното се раздели на две, толкова бяха изгорели пластмасите. Иначе си е много прост автомобил особено с този 1,3 с веригата.
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • #7
              От: Инсталация на Форд Ка

              Същия е мотора . Жив Москвич 408 Чугунена глава и долен разпределителен вал с повдигачи .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Инсталация на Форд Ка

                Най интересното според наблюденията ми над една приятелка с такова е че и ресурса му май е колкото на мохера.... Нейната на 110000 реални вече гореше доволно масло а на 140000 отиде за основен. А е в семейството от нова, карана първо от майката после от дъщерята и се обслужвеше редовно и само в сервиза на мото нещо си...
                0-

                Коментар


                • #9
                  От: Инсталация на Форд Ка

                  Купувайте си японски коли, проблемите ще са по-малко. А това с кабела и девойката, моята жена съм я инструктирал, запуши ли, взимаш децата и от далече правиш снимки за сеир.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #10
                    От: Инсталация на Форд Ка

                    Аз по принцип малки коли не обичам там и душата ти се свива и и е тясно Девойката много си харесва колата а аз Ка с толкова екстри не бях виждал . Климатик ; хидравлика на волана (помпата тече зверски върху алтернатора) кожен салон ; пълен ел пакет и тнт ама и на екстрите им е тясно Едвам се събрах в нея да я преместя а излизането е приключение
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Инсталация на Форд Ка

                      Щот в нивата е много просторно. И ергономично.
                      Разните девойки така местят позицията ,че със зърната си да усещат на къде въртят волана ,та дъпай си седалката предварително да не стават комични ситуации.
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • #12
                        От: Инсталация на Форд Ка

                        В това и на докрай дръпната седалка на човек с моите габарити му е трудно
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Инсталация на Форд Ка

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          В това и на докрай дръпната седалка на човек с моите габарити му е трудно
                          Като каза за габарити ...имам колега ,който е 207 см. През годините е имал ЗАЗ , Жигула , сега кара Голф 2 ...но най тясно и неудобно му е било във Дефендър 90.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #14
                            От: Инсталация на Форд Ка

                            А то на времето за не знам коя титла бяха подарили на Любо Ганев полско фиатче 126 Беше изхвърлил двете предни седалки и караше от задната . И пак беше голям цирк като слизаше от него на басеина Диана
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Инсталация на Форд Ка

                              Това е двигател дуратек демек Валенсия G6A с алуминиеви капаци за красота...
                              Имах такъв боклук, викам им господин вал, познайте защо от един път..
                              Вземи 3 кила изолир бан, и мощно намотаване и гофриран шлаух ще изкара още 30 години......
                              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X