Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Галопер 1999г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми за Галопер 1999г.

    Здравейте, ако някой с опит сподели какви най- високи гуми могат да влязат без да ми опират, ще му бъда благодарен. Поставих 5см. внучки между шасито и купето. В момента от земята до веждата и отпред и отзад е 91см. Разстоянието от гумата в горната й част до веждата е 21см. Сега е с гуми 265/75/15. Нужно ли е да сложа джанти с отрицателен освет? Може би е важен и мотора при избора ми за гуми и джанти, той е 3000 кубика бензинов.
    Благодаря

  • #2
    От: Гуми за Галопер 1999г.

    265/75/15 (31/10.5/15) е най-големия размер според прочетеното от мен из форума и по-големи не съм пробвал ! Щатния на дългата база е 265/70/15.

    Коментар


    • #3
      От: Гуми за Галопер 1999г.

      Хайде бе колеги, това е стар модел. Не вярвам никой до сега да не е експериментирал. Предполагам с Паджеро е едно и също.

      Коментар


      • #4
        От: Гуми за Галопер 1999г.

        Аз карам с 235 85 16, 80 сантиметра с джанти -40. Опира само на крайно завъртян волан, това предполагам е защото джантите са много изнесени. Твоят щом има бодилифт би трябвало да побере гуми 33" с джанти без офсет ( зависи окачването в какво състояние е ).

        Та дали да сложиш джанти с отрицателен офсет зависи само от теб, със или без тях гумите няма да опират.
        Последно редактирано от vas33; 20-11-17, 08:47. Причина: още
        Land Rover Discovery
        Където е текло пак ще тече ...

        Коментар


        • #5
          От: Гуми за Галопер 1999г.

          По спомени от прочетеното при повдигане отпред , така че големия размер да не закача се явяваше проблем с полуосите отпред ! Чел съм го нейде из Хюндай-ския подфорум ! Потърси информация там !

          Коментар


          • #6
            От: Гуми за Галопер 1999г.

            Здравейте,аз съм сложил 31х10,5х16 и при крайно завит волан леко закача от пред във вътрешната част при шасито,където има монтирани едни уплътнителни гуми за да не влиза вода и кал в двигателния отсек.
            Чудя се дали е от самата шарка на гумата (малатеста кобра) има в краищата едни стърчащи в страни грайфери,които забелязвам,че на останалите модели гуми са по-прибрани?

            Коментар


            • #7
              От: Гуми за Галопер 1999г.

              На мен ми се иска 33-ки с -40ет но понеже гуми и джанти излизат около 2к. Немога да си го позволя и то да не стане. Не ми се дават толкова пари /а за мен това са много/ и те да ми опират.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X