Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Кой ми сра в гащите!
    Македонците

    Коментар


    • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

      Коментар


      • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

        Коментар


        • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

          Коментар


          • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

            Кърджали си е Кърджали, много ни хареса, карахме за трета поредна година и всичко беше на ниво. Хубави хора, хубави машини, и най вече хубави кръчми. Благодаря на организаторите и на кмета, който със негово съдействие се случват нещата вече за 5-та поредна година. Успех и през 2019 ще участваме отново.
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              .....Благодаря на организаторите и на кмета, който със негово съдействие се случват нещата вече за 5-та поредна година. Успех и през 2019 ще участваме отново.
              Ето ги виновниците да се получи такъв хубав празник с толкова джипки и то наточени джипки
              Благодаря на всички от орга екипа, на контролите, на регистрациите и на всички замесени в това чудесно юбилейно издание !!!
              Благодаря и на състезателите уважили състезанието, много вдигнаха летвата и вече се справят без проблем със силната конкуренция на гърците ! Поздравления за Кристин Заимов, на Любо Динев, за Калин Митров, че в най-тежкия клас на експерта не "дадоха ръка" на гърците и показаха, че ние го можем по-добре Благодаря на всички участници и публика, която въпреки дъжда, стоеше и подкрепяше своите любимци ! Както по-горе каза Любо, "Кърджали си е Кърджали ! "
              Няма друго такова състезание с такава атмосфера, толкова екипажи и такава борба до финала...
              Благодаря на всички !

              Коментар


              • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                Поздравления за организацията !
                Идвах да погледам и много ми хареса това ,че екстремите бяха на метри от асвалтовия път .
                Хареса ми и тенденцията екстремите да не са за задължителни лебедки ,а че имат шанс да се минават на ход .
                Така трофито е много по -интересно .
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                  Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                  Поздравления за организацията !
                  Идвах да погледам и много ми хареса това ,че екстремите бяха на метри от асвалтовия път .
                  Хареса ми и тенденцията екстремите да не са за задължителни лебедки ,а че имат шанс да се минават на ход .
                  Така трофито е много по -интересно .
                  Благодаря за оценката, задължава ни все повече !
                  Това е концепцията на състезанието в Кърджали от самото му създаване преди пет години. Затова се събираха всяка година над 2 хиляди човека до разклона на Купците, до реката в Джебел, на старта в Сипей...все места с лесен достъп и много зрелище, защото добрите "прескачаха" без лебедки и публиката подивяваше и аплодираше... Усилията ни тази година отново бяха възнаградени, защото и на новите 6 екстрема се стигаше лесно, с гугъл картата хората се ориентираха лесно и много от тях ми се похвалиха, че са хванали почти всички екстреми
                  За следващото издание ще измислим нещо ново, щото всички очакват от нас нещо иновативно и различно !

                  Коментар


                  • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                    Аз също съм много доволен!
                    Успях да участвам и в ралито и в тежкото трофи,което ми даде по обширен поглед върху трасетата и добрата работа която е свършила орга-тийма!Браво!Тази година не намерих нито една грешка в пътните книги.Екстремите бяха достатъчно на брой и много разнородни!Трасетата не са много подходящи за ралито,но пък за трофито са страхотни!
                    Благодаря за преживяването,до година пак
                    "АСК ЗАГОРА 4х4"
                    0897937797....по всяко време!

                    Коментар


                    • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                      И понеже обичам статистиката и числата зад официалната част, ето малко подробности и интересни числа
                      22 човека организационен екип
                      6 патрулни коли на полицията специално за състезанието
                      4 полицаи от криминална полиция за охрана на бивака
                      3 реанимобила (2 на спешна помощ и един 4х4 в трасето с доктор хирург)
                      8 видео оператора
                      3 официални фотографа
                      3 общини на територията на които се проведе състезанието

                      Интерес към събитието в интернет :
                      - 20 000 преглеждания на темата в този форум
                      - 116 000 преглеждания във фейсбук страницата на състезанието
                      - над 5000 преглеждания на клипове в канала на състезанието
                      - 4000 преглеждания на картата с екстремите

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB.jpg
Прегледи:1
Размер:71.4 КБ
ID:5784664

                      Коментар


                      • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                        Това вече е анонс за сериозно отношение към материята.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Това вече е анонс за сериозно отношение към материята.
                          И досега беше така, даже по-стряскащи бяха цифрите, щото имаше и кръг от ендуро шампионата с над 150 мотора
                          и телевизионен ПТС и беше още по-мащабно, но досега не съм се сещал да пускам статистика "от кухнята"
                          Сега предстоят видеа от екстремите на Експерта Обработват се...
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 26-03-18, 18:21.

                          Коментар


                          • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                            Напоително видео от новия екстрем на телевизионната кула за първия ден Голям зор...

                            Коментар


                            • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                              И отново интересно видео от Рени Успява да снима и да кара...и то доста добре

                              Коментар


                              • От: КЪРДЖАЛИ ОФРОУД ФЕСТ - 16-18 МАРТ 2018

                                Страхотно отразяване на състезанието,но не и на стандартния клас

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X