Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GOODYEAR WRANGLER DURATRAC vs Kumho road venchers 71

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: GOODYEAR WRANGLER DURATRAC vs Kumho road venchers 71

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Пробвано или ЕЖК. Не се заяждам а питам, защото търся нещо, което наистина да се държи по-добре на утъпкана, почти заледена, вътрешноквартална настилка. Шумът не ме притеснява а цената определено е примамлива.
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=66872
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #32
      От: GOODYEAR WRANGLER DURATRAC vs Kumho road venchers 71

      Ползвам Дуратрак втора година и съм много доволен от представянето им на мокър и сух асвалт и на сняг- утъпкан или не.В калта искат повече обороти за да се чистят, ама се спрвят приемливо( е не като кобрите де).Единствения им недостатък според мен са им тънките странични повърхности(ама много тънки!)- за две години три пъти съм ги убождал по трънаците в гората!Та за градска и "рибарска" джипка са идеални, за "ловна" с едно на ум!
      Николай Папазов

      Коментар


      • #33
        От: GOODYEAR WRANGLER DURATRAC vs Kumho road venchers 71

        Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
        Ползвам Дуратрак втора година и съм много доволен от представянето им на мокър и сух асвалт и на сняг- утъпкан или не.В калта искат повече обороти за да се чистят, ама се спрвят приемливо( е не като кобрите де).Единствения им недостатък според мен са им тънките странични повърхности(ама много тънки!)- за две години три пъти съм ги убождал по трънаците в гората!Та за градска и "рибарска" джипка са идеални, за "ловна" с едно на ум!
        Полезен съвет това не е мндобре като цяло в каманите как се представя. Падат ли пърчета? Свързах с колегата stoqn_ganev и като получи гумите мисля да се обуя с тях.

        Коментар


        • #34
          От: GOODYEAR WRANGLER DURATRAC vs Kumho road venchers 71

          Първоначално публикуван от mitkoo_a91 Преглед на мнение
          Полезен съвет това не е мндобре като цяло в каманите как се представя. Падат ли пърчета? Свързах с колегата stoqn_ganev и като получи гумите мисля да се обуя с тях.
          За камъни не мога да дам обективно мнение, че по нашия край много каманяци няма само калища.
          Николай Папазов

          Коментар


          • #35
            От: GOODYEAR WRANGLER DURATRAC vs Kumho road venchers 71

            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
            Саше, няма 31-ци а Черока е лифтнат и ще е голЕма смешка с 235/75/15.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #36
              От: GOODYEAR WRANGLER DURATRAC vs Kumho road venchers 71

              Благодарени на stoqn_ganev се сдобих с дуратрака. Първи впечатления както и каза колегата по горе че е имал проблем с борда на гумите и на мен ми направи впечатление че бордовете са по меки, но аз и нямам и голяма база сравнения де. Искам да изкажа благодарности към stoqn_ganev който се свърза с мен и беше коректен.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X