Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Консумативи за плазмена горелка .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Консумативи за плазмена горелка .

    Някъде да има консумативи за тази горелка ? В Китай ясно Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4574.JPG
Прегледи:1
Размер:213.1 КБ
ID:6139338Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4573.JPG
Прегледи:1
Размер:231.4 КБ
ID:6139339
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Консумативи за плазмена горелка .

    При Асен и Драгозов.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Консумативи за плазмена горелка .

      Ще питам ама ме съмнява . Днес в два магазина за такава техника ги гледаха все едно тези консумативи са дошли от космоса . То вярно че китайците имат сигурно 1000 модела .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Консумативи за плазмена горелка .

        Отиди при тези , срещу гумаджииницата. Минаваш по пешеходната и си там.

        Коментар


        • #5
          От: Консумативи за плазмена горелка .

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Ще питам ама ме съмнява . Днес в два магазина за такава техника ги гледаха все едно тези консумативи са дошли от космоса . То вярно че китайците имат сигурно 1000 модела .
          Моята я взех от Драгозов и тия майни са същите.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Консумативи за плазмена горелка .

            Горелката, която последно продадох на Ясен не е тая от картинката. Такива консумативи имаше при Дядо Владо в 2 плика.

            Тая горелка за тоци от 30А нагоре не става - сменяш консуматив пред 5 минути. Другата, която му продадох, става безгрижно за 50 и консумативите и изкарват МНОГО повече. Линковете дето съм ти дал към ebay са за консумативи за другата. За тая трябва да има и при Асен, и при Данчо, и при Драгозов и на още 2-3 места поне. Това е основната горелка за китайските плазми до 40А. И най-калпавата.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Консумативи за плазмена горелка .

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

              Тая горелка за тоци от 30А нагоре не става - сменяш консуматив пред 5 минути..
              И 5 минути не изкарват .
              Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
              Отиди при тези , срещу гумаджииницата. Минаваш по пешеходната и си там.
              Ако говориш за Актив БИ Бори Русев той е единя дето ги гледаше като извънземни
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Консумативи за плазмена горелка .

                Здравей,
                При нас "НЯМА-НЯМА"
                Имаме два размера дюзи - къси и дълги и два размера електроди - за дюзите.
                Намираме се в жк. Свта Тройца, ул. Цар Симеон, бл. 331 А. Входа е от към улицата и има 10 стъпала пред входа. Това е точно на пресечката на ул. Цар Симеон и ул. Зайчар.
                Като гледам как ти се е заплескала отпред дюзата, това ми прилича на дупчене на отвори. Върне ли ти назад - няма спасение. Налягането трябва да бъде между 3,5 и 5 бара.
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • #9
                  От: Консумативи за плазмена горелка .

                  Знам ама нямам избор в момента режа скрап чистя работилницата и номера е въобще да го отреже Карам на пълна мощност щото иначе не пробива през боята и ръждата . Първо ще го преслушам Ясен да извади по читавата горелка .
                  Последно редактирано от sek.1; 16-11-17, 05:56.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Консумативи за плазмена горелка .

                    Имам 5 модела, включително и това, PT-31 е стандарта. Струва 2 лв дюзата, 2 лв електрода, за тебе по-малко ако ме потърсиш. Имам и по-яки, но трябва да смениш шланга. Там консуматива изкарва доста повече.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Консумативи за плазмена горелка .

                      SG-51 имаш ли? Такава им е другата горелка, ако Ясен я изрови. Отваря се само дръжката, отвинтва се тая глава и се завинтва другата. Шланга е един и същ.

                      Не изкарват и по 5 минути, защото ги дъниш на 50А. Пусни ги на 30 и ще изкарват МНОГО повече. Тая горелка толкова си може.
                      Пробиването през боята няма отношение към силата на тока. Ако пали трудно не си му нагласил налягането както трябва или е мокър въздуха. Оптимума налягане е между 3.5 и 4.5 бара. Обикновено колкото е по-ниско, толкова по-лесно пали. Търси се точката в която хем пали лесно, хем струята напред е гладка и дълга. Увеличи му и "последухането" за да я охлажда по-бързо в паузите. Доколкото помня тая машина имаше регулация на това.

                      ПП: Тая машина се оказа невероятно добиче. Сигурно половината форум е работил с нея.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Консумативи за плазмена горелка .

                        Колега моята е същата, купувам от тук .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Консумативи за плазмена горелка .

                          Нямам SG-51, имам PT-31, AG-60, P-80, едни изпратени от китайците погрешка TCD-60, които впоследствие се оказа, че ще свършат работа за хасковски плазми и др. Имам и шлангове на PT-31, AG-60 и P-80.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X