Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахосмукачка - робот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Прахосмукачка - робот

    Марката е ясна, не съм правил някакви рекламни материали тъй като не смятам да се занимавам с това.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ticho.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5779149

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-0301.jpg
Прегледи:1
Размер:362.3 КБ
ID:5779150

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-0302.jpg
Прегледи:1
Размер:347.3 КБ
ID:5779151

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-0303.jpg
Прегледи:1
Размер:337.3 КБ
ID:5779152

    Коментар


    • #47
      От: Прахосмукачка - робот

      Линк

      Коментар


      • #48
        От: Прахосмукачка - робот

        Да споделя първите си впечатления от Сийка. Ами очарован съм. Не обикаля хаотично, а съвсем систематично минава навсякъде. Въпреки, че преди да я пусна минах с голямата прахосмукачка, Сийчето някакси успя кажи-речи да си напълни контейнера. Това, че можеш да я управляваш отвсякъде,само да имаш интернет, въобще не го коментирам. Безценно е.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #49
          От: Прахосмукачка - робот


          Сийка на Каменският шаран.

          Той нещо не може да я качи.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • #50
            От: Прахосмукачка - робот

            Три броя. Прахосмукачка, моп и за прозорците. Прахосмука успешно катери мокетените килими, и качва по-дебелите пред банята и терасите. Те са обаче с доста по-малък размер. Преминава спокойно през лайсните между ламината в бокса и трапезарията. Мопа не. Иначе е като безмълвен мишок, има си само за ррах на сухо и с препарат. За прозорците е най-шумен все пак му трябва вакум, но позволява и стените в банята да чисти и мебелите. Една препоръка, ако ви позволяват възможностите си вземете с две ъглови четки. Според е по удачно. Поздрави.
            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

            Коментар


            • #51
              От: Прахосмукачка - робот

              Тъкмо се чудех Kameno Karp защо не драсне 2 реда, че аз нямам време да се позаиграя...
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #52
                От: Прахосмукачка - робот

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Марката е ясна, не съм правил някакви рекламни материали тъй като не смятам да се занимавам с това.
                Сподели, ако обичаш малко повече за машинката, защо избра тази, с какво е по-добра от аналозите и колко струва.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  От: Прахосмукачка - робот

                  Да споделя последното наблюдение. Тъй като Сийчето дълго време я чаках и ми беше мерак, първия ден я пусках няколко пъти, но умишлено не и сложих мопа. Вчера и сложих мопа и я пуснах. Като се прибра, мопа беше на 99% чист. Явно от където мине изяжда всичко и за забърсване не остава. Вече почва да чисти само по веднъж на ден и ще видя дали пак ще и остава чисто парцалчето или и за него ще има боклуци.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Прахосмукачка - робот

                    Не стига, че нямам време, а и подробният пост, който бях написал форумът ми го прееб@

                    Както и да е в резюме: Понеделник я пуснахме за първи път през апликейшъна да мине цялостно апартамента. Покри около 42 кв. м. за около 70 мин. като при следващите почиствания времето падна до 51", явно при начертана карта губи по-малко време. Батерията май беше над 65%:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.jpg
Прегледи:1
Размер:47.9 КБ
ID:5779641

                    Контейнерчето за боклук беше около 1/3 пълно. Вторник и сряда отново и същата работа - 1/3, което означава че при моите условия контейнера трябва да се почиства поне веднъж седмично. Можеше да е малко по-голямо, но това е и единствената ми забележка към прахосмукачката. Хардуерно много добре е направена - сензора чертае перфектна карта на помещението и после прахосмукачката по-доста систематичен алгоритъм покрива цялата площ. Смукателната сила е добра и не оставя почти нищо. Жена ми е леко вманиачена на тема чистота и беше доста скептично настроена, но когато се върнахме от работа и видя резултата, беше приятно изненадана.
                    Приложението, понякога, бавно се свързва, дори в началоте леко се притесних, но след това не се повтори и сега работи безупречно.

                    В заключение мога да кажа, че е добър помощник, за хора с малки деца и/или домашни любимци. Уикенда ти остава да минеш само местата, които робата не достига. По мои сметки спестява повече от 2 часа на седмица бръмчане с обикновеннта прахосммукачка.

                    п.п. мопа не съм го пробвал още...
                    Последно редактирано от bushiDO; 25-01-18, 10:54.
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #55
                      От: Прахосмукачка - робот

                      Имаш ли домашен любимец? Щот няма да мине с чистене веднъж седмично на контейнера. Моя робот седи под леглото, щото почистването му, след като изчисти ми отнема повече време отколкото да пусна една прахосмукачка.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Прахосмукачка - робот

                        Дай го насам,че ме мързи да чистя ресторанта ката ден

                        Коментар


                        • #57
                          От: Прахосмукачка - робот

                          Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                          Имаш ли домашен любимец? Щот няма да мине с чистене веднъж седмично на контейнера. Моя робот седи под леглото, щото почистването му, след като изчисти ми отнема повече време отколкото да пусна една прахосмукачка.
                          Що бе? Твоя домашен любимец да не е лама?
                          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Прахосмукачка - робот

                            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                            Не стига, че нямам време, а и подробният пост, който бях написал форумът ми го прееб@

                            Както и да е в резюме: Понеделник я пуснахме за първи път през апликейшъна да мине цялостно апартамента. Покри около 42 кв. м. за около 70 мин. като при следващите почиствания времето падна до 51", явно при начертана карта губи по-малко време. Батерията май беше над 65%:

                            [ATTACH=CONFIG]945671[/ATTACH]

                            Контейнерчето за боклук беше около 1/3 пълно. Вторник и сряда отново и същата работа - 1/3, което означава че при моите условия контейнера трябва да се почиства поне веднъж седмично. Можеше да е малко по-голямо, но това е и единствената ми забележка към прахосмукачката. Хардуерно много добре е направена - сензора чертае перфектна карта на помещението и после прахосмукачката по-доста систематичен алгоритъм покрива цялата площ. Смукателната сила е добра и не оставя почти нищо. Жена ми е леко вманиачена на тема чистота и беше доста скептично настроена, но когато се върнахме от работа и видя резултата, беше приятно изненадана.
                            Приложението, понякога, бавно се свързва, дори в началоте леко се притесних, но след това не се повтори и сега работи безупречно.

                            В заключение мога да кажа, че е добър помощник, за хора с малки деца и/или домашни любимци. Уикенда ти остава да минеш само местата, които робата не достига. По мои сметки спестява повече от 2 часа на седмица бръмчане с обикновеннта прахосммукачка.

                            п.п. мопа не съм го пробвал още...
                            Какъв е Вашия модел робот?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Прахосмукачка - робот

                              Този от първия пост в темата.
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Прахосмукачка - робот

                                Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                                Що бе? Твоя домашен любимец да не е лама?
                                Много наподобява - Немска овчарка. След почистването робота има нужда от основно почистване По всички четки се набиват космаци, основната я чистя сума време и накрая се отказах. Според мен тва чудо върши работа за хора, които са цял ден на работа и не правят много боклук (шот ги няма) и колкото да им събере дребни боклуци и прах.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X