Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахосмукачка - робот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Прахосмукачка - робот

    Вчера беше пуснат Ilife за първи път на моп. Доволен съм. Сравнене с Филипса е по-тих. Зарежда се по-бързо, издържа 30м повече чистене. Изглежда добра сглобка. Утре ще му пробвам само прахосмукачката, и ще споделя.

    Коментар


    • #62
      От: Прахосмукачка - робот

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
      Много наподобява - Немска овчарка. След почистването робота има нужда от основно почистване По всички четки се набиват космаци, основната я чистя сума време и накрая се отказах. Според мен тва чудо върши работа за хора, които са цял ден на работа и не правят много боклук (шот ги няма) и колкото да им събере дребни боклуци и прах.
      Не съм съгласен. В другият апаратамент, има бебе и куче. Работят всеки ден роботите. Обитават се целодневно. С две думи "блестят". Твоята работа е само да натиснеш бастър копчето.

      Коментар


      • #63
        От: Прахосмукачка - робот

        Снимайте казанчетата и четките след почистване. И аз ще извадя моя и ще снимам.

        Коментар


        • #64
          От: Прахосмукачка - робот

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:78.6 КБ
ID:5779691

          Това е всеки ден пускане с куче и бебе.

          Коментар


          • #65
            От: Прахосмукачка - робот

            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
            Много наподобява - Немска овчарка. След почистването робота има нужда от основно почистване По всички четки се набиват космаци, основната я чистя сума време и накрая се отказах. Според мен тва чудо върши работа за хора, които са цял ден на работа и не правят много боклук (шот ги няма) и колкото да им събере дребни боклуци и прах.
            Има роботи с гумени валяци. Космите сами падат от тях . Иначе е факт, че всички космати и въртящи се четки са кошмарни за почистване. Имам една 'турбо' четка - наистина чисти добре килимите, ама после и нея я чистя толкова време колкото тя чисти килимите.

            Коментар


            • #66
              От: Прахосмукачка - робот

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180126_1899.jpg
Прегледи:1
Размер:77.2 КБ
ID:5779693

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180126_30482.jpg
Прегледи:1
Размер:68.2 КБ
ID:5779694

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180126_39944.jpg
Прегледи:1
Размер:46.9 КБ
ID:5779695

              Всички косми са си в контейнера. Оказа се, че малката четка си има четчица за самопочистване на леглото. Явно не всички роботи могат да бъдат сложени под един знаменател.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #67
                От: Прахосмукачка - робот

                Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]945758[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]945759[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]945760[/ATTACH]

                Всички косми са си в контейнера. Оказа се, че малката четка си има четчица за самопочистване на леглото. Явно не всички роботи могат да бъдат сложени под един знаменател.
                Какъв е модел Вашия?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #68
                  От: Прахосмукачка - робот

                  Този от първия пост в темата. Колегата Бушидо, като си поръчва, поръча и за мен.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Прахосмукачка - робот

                    Просто явно и в двама ви не се цапа толкова А кучето е някое йорки или кралски пудел.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Прахосмукачка - робот

                      Ами в къщи основно борбата е с праха и космите. Кучето е Чихуа, ама космите дето се виждат не са негови. От женски човек са.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Прахосмукачка - робот

                        Ще накарам жената да извади и зареди кочинката, да покажа резултата при мен.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Прахосмукачка - робот

                          Този тип продукти не са панацея, но при определени условия могат да са огромно облекчение! А пък конкретно този модел е направен много грамотно! Вижте какво перфектно минаване прави:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.jpg
Прегледи:1
Размер:49.7 КБ
ID:5779722

                          Както вече казах, при мен контейнерът се пълни на 1/3 и това при наличието на 2 деца в най-цапащтата възраст и жена, която прави всичко с косми и то дългички... Чистенето на контейнера е елементарно и бързо - въобще не мога да го сравня с всекидневното вадене на голямата прахосмукачка, па макар и за 10-15 мин. А и кефа да се прибереш и да видиш пода лъснат - безценно

                          Днес чисти с инсталиран моп - ще снимам всичко - четки, контейнер...

                          П.п., понеже, май настана убъркване с моделите, Kameno Karp и аз пишем конкретно за това Xiaomi
                          Последно редактирано от bushiDO; 26-01-18, 15:57.
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • #73
                            От: Прахосмукачка - робот

                            Ето снимки след горното чистене:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20180126_19_02_57_Pro (2).jpg
Прегледи:1
Размер:471.4 КБ
ID:5779725

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20180126_19_04_13_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:310.7 КБ
ID:5779726

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20180126_20_15_25_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:275.5 КБ
ID:5779727

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20180126_20_17_23_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:330.1 КБ
ID:5779728

                            Главната четка изглежда като нова а вече е на 4-5 минавания и предвид наличието на женска коса. Има едни напречни телчета, които, може би, помагат на космите да влизат в контейнера, вместо да се намотават на четката. От мопа не мога да преценя има ли смисъл, защото си беше почти чист, което значи, че едва ли е събрал много мърсотия...

                            п.п. Случи се и първият конфликт хомо сапиенс > робот! Цялото чистене от горната карта е напревено влачейки едни огромни геймърски слушалки (подарък от дядо Коледа), които съответо бяха намерени отвлачени в "леговището" на робота под нашата спялня. Синът (който и без това само съботираше прахосмукачката, защото не я хареса още от началото) я изкара заедно с докинга и им раздаде по един шут, докато сините каски (в ролята майка му и аз) не се намесихме... май ще трябва да поизучим и допълни законите на роботиката в семейството...
                            Последно редактирано от bushiDO; 26-01-18, 19:53.
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #74
                              От: Прахосмукачка - робот

                              Ето моята флотилия,и резултатите:
                              Филипса го пуснах,1ч след китайчето.
                              Това е боклука за 1 ден.Постоянно има един човек в апартамента.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0159.jpg
Прегледи:1
Размер:219.8 КБ
ID:5779752
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0160.jpg
Прегледи:1
Размер:284.4 КБ
ID:5779753
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0161.jpg
Прегледи:1
Размер:209.1 КБ
ID:5779754

                              Коментар


                              • #75
                                От: Прахосмукачка - робот

                                Аз имам ILIFE A4s и съм много доволен . Обикаля над 2 часа, за 80кв/м. си пълни контейнера 450мл. за едно чистене. Имаме я от 2 месеца и голямата прахосмукачка сме я пускали само веднъж, робота се справя като го пускаме 2-3 пъти седмично. Правих експеримент изчиствам с голямата прахосмукачка и след това пускам робота пак събира почти цял контейнер с боклук.
                                Николай Георгиев 0+
                                тел.0887357722

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X