Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахосмукачка - робот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Прахосмукачка - робот

    Първоначално публикуван от Tanatos123 Преглед на мнение
    Е,то и сФирки няма да може ...
    Верно ли? Е нема да си купя тогава!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: Прахосмукачка - робот

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Ако имаш котка или куче този робот ще си стои в ъгъла след първите няколко проби.
      Хич не е така. Ползвам Филипс вече година. Къщата свети. Преди конвенционалната се чистеше на 2 седмици, сега на месец и половина, два.

      Коментар


      • #18
        От: Прахосмукачка - робот

        Първоначално публикуван от Tanatos123 Преглед на мнение
        Е,то и сФирки няма да може,ама не му е това предназначението все пак ...
        Е, тука вече ме загуби този робот. За тези пари щом една сФирка не може да ти направи, то за какво ти?
        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Хич не е така. Ползвам Филипс вече година. Къщата свети. Преди конвенционалната се чистеше на 2 седмици, сега на месец и половина, два.
        Как свети? Да не би да се справя и с това?
        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Праха по пода е последното което ме притеснява.
        Това няма как да го накараш да почисти кухнята, телевизора или банята. Както и масата, столовете или канапетата.
        Не ме разбирайте погрешно. Досега отдавна да съм си купил такъв робот, ако беше наистина робот, а не детска играчка.
        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

        Коментар


        • #19
          От: Прахосмукачка - робот

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Интересуваме има ли практически смисъл от такъв продукт и също конкретно мнения за Xiaomi Roborock Robot Vacuum Cleaner 2nd Generation ?

          Жоре, според мен по-добре си купи една професионална прахосмукачка Керхер, та да знаеш че като тръгнеш да чистиш ще бъде наистина чисто, аз ползвам такъв вече 10 години и освен един постояннен филтър за прах, друго не съм сменял. Това по-горе на линка, според мен е все още в начален стадий на разработка модел и тепърва ще има да се доусъвършенства, за да бъде наистина ефективен при чистенето в бъдеще.

          Коментар


          • #20
            От: Прахосмукачка - робот

            Адмирации,това е контекста,мани дудуците

            Коментар


            • #21
              От: Прахосмукачка - робот

              На 11.11 си поръчах ilife 7s pro от алито - още не дошла на път е от немски склад - цената беше малко над 160 долара. Ще пиша някакви отзиви като пристигне. Като цяло от това което съм чел е че xiaomi-то e доста по "умно" прави си карта на помещенията и действа по нея. Това е действа доста по-хаотично но пари за xiаomi не ми се дават. ilife-a има опция за моп (резервоар с вода и парцал отдолу) xiаomi засега мисля че нямат такъв модел но се очаква скоро да пуснат.
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #22
                От: Прахосмукачка - робот

                Очаквам отзиви. И аз заглеждам Илайф.
                Ксаоми е на цената на Айробот, а последния се продава в Бг и може да има по-пряка връзка с продавача за гаранция.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #23
                  От: Прахосмукачка - робот

                  Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                  . ilife-a има опция за моп (резервоар с вода и парцал отдолу) xiаomi засега мисля че нямат такъв модел но се очаква скоро да пуснат.
                  Поне в линка в началото моделът предлага комбинирано чистене - събира боклука и отзад минава с моп, над който има резервоарче за течност..
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Прахосмукачка - робот

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Жоре, според мен по-добре си купи една професионална прахосмукачка Керхер, та да знаеш че като тръгнеш да чистиш ще бъде наистина чисто, аз ползвам такъв вече 10 години и освен един постояннен филтър за прах, друго не съм сменял. Това по-горе на линка, според мен е все още в начален стадий на разработка модел и тепърва ще има да се доусъвършенства, за да бъде наистина ефективен при чистенето в бъдеще.
                    Дай линк да го видим този Кархер?

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    На 11.11 си поръчах ilife 7s pro от алито - още не дошла на път е от немски склад - цената беше малко над 160 долара. Ще пиша някакви отзиви като пристигне. Като цяло от това което съм чел е че xiaomi-то e доста по "умно" прави си карта на помещенията и действа по нея. Това е действа доста по-хаотично но пари за xiаomi не ми се дават. ilife-a има опция за моп (резервоар с вода и парцал отдолу) xiаomi засега мисля че нямат такъв модел но се очаква скоро да пуснат.
                    Моделът от 2017 (този който е 460 евра) има моп с течност.

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Очаквам отзиви. И аз заглеждам Илайф.
                    Ксаоми е на цената на Айробот, а последния се продава в Бг и може да има по-пряка връзка с продавача за гаранция.
                    Кой айробът има функции и цена подобни на ксиаомито?
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #25
                      От: Прахосмукачка - робот

                      Има в Лидл от 20-ти един дявол,който го вземе няма да сбърка .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Прахосмукачка - робот

                        Вече се навих за такова Xiaomi ама имам малко неясноти.Гледам,че има такова за 460$ и някаква глобална версия за 560$ ,та каква е разликата?Автора би ли ме светнал от къде да поръчам?И как стои въпроса с инструкциите за експлоатация?Да отбележа,че съм компютърен и езиков инвалид.
                        ПП Автора на темата ако ще поръчва и е навит,да му пратя пари да поръча и за мен един брой.
                        Последно редактирано от kameno karp; 16-11-17, 13:17.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Прахосмукачка - робот

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Дай линк да го видим този

                          Ето линк: Моята е по-стария модел но е същия висок клас като тази със сивата профи серия.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005AA73C-5495-485B-B707-900473FB0AD9.jpg
Прегледи:1
Размер:32.7 КБ
ID:5772572

                          Коментар


                          • #28
                            От: Прахосмукачка - робот

                            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                            Е, тука вече ме загуби този робот. За тези пари щом една сФирка не може да ти направи, то за какво ти?

                            Как свети? Да не би да се справя и с това?

                            Не ме разбирайте погрешно. Досега отдавна да съм си купил такъв робот, ако беше наистина робот, а не детска играчка.

                            Миналата година, по това време имаше промоция в Шел, при еди си колко талона 50% надолу от цената на Филипс робот прахусмкочака. Това е модела. Гледах ревюта в нета за роботи, и тази я нямаше никъде в топ 10
                            Но, за 400лв 2г(докато е гаранцията) да ми чисти повече от доволен. Речено сторено. Даже поръчахме две, едната замина при роднини.
                            При мен работи два пъти седмично в целият апартамент 90кв.Отварям и вратите, и докато ни няма да работи. В неделя се чисти с "големият" и брат. Преди големият и брат, му се чистеше контейнера на всеки две седмици. Сега на 2 месеца, и то защото да изпера филтрите.Контейнера е пълен на половина.
                            Големият бонус за нас е, че вкъщи няма една прашинка.Подовете винаги чисти (ламинат и плочки). Мебелите за една седмица почти нямат натрупан прах,и се забърсват за да се отчете дейност.(спалнята е в черно,и веднага си личи,особенно като се отваря да се проветрява през седмицата).
                            При роднините има френски булдог. Филипса не се оплаква,нищо че чисти всеки ден.Да всеки ден. С бебе и куче,няма как.

                            След сушилнята за дрехи,това ми е една от най-смислените инвестиции в покъщина.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Прахосмукачка - робот

                              Верно че има моп. Явно съм гледал стария модел. Аз лично на бих го поръчал - явно модела е излезнал тия дни като гледам коко поръчки имат търговците в алито. Под 10. Има риск да бъдеш бета тестер срешу сумата от 500 долара. Бих изчакал все пак някакви отзиви.
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Прахосмукачка - робот

                                Някакви практически наблюдения, дали роботите с камера се справят по-успешно с "картографиране" на жилището от събратята си които си играят на "блъскащи се колички"?
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X