Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разглабяне на километраж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разглабяне на километраж

    Някой знае ли, стъпка по стъпка, как се разглабя километража на Киа Спортидж '99г.?

  • #2
    От: Разглабяне на километраж

    Да,знам.Отварял съм го няколко пъти,да местя стрелката за да показва що годе реална скорост.
    Това от смяна на различни размери гуми.
    Ама не ми се пише.
    0899113720,ако искаш звънни?
    Няма,нищо сложно.
    ПП:Само да не се окаже после,в темата продавам?
    Последно редактирано от georgipetkov64; 14-11-17, 23:08.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Разглабяне на километраж

      Ами, какво да Ви кажа? След като не Ви се пише, не виждам защо винаги се чувствате длъжен пръв да напишете нещо, макар и не много от полза. В крайна сметка, това е форум, във форумите се пише и чете, щом не Ви се пише си намерете друго различно хоби от това да репликирате всеки на всякакви теми без да имате какво да му кажете (напишете).

      ПП: Ако все пак има човек, който знае и не го мързи да напише няколко реда, ще му бъда много благодарен да ми опише стъпките, които трябва да следвам, за да си оправя километража (на моменти стрелката пада на 0), дневния брояч (не отчита) и оборотомера (не винаги зацепва). В краен случай да го сменя с изправен такъв.

      Коментар


      • #4
        От: Разглабяне на километраж

        Предложих ТИ помощ,и тук не си говорим на Вие защото сме колеги и приятели!
        Казах,че знам как се разглобява километраж.Дадох и тел. номер,какво повече искаш?
        А дали съм,на всяко гърне мерудия не е твоя работа!
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #5
          От: Разглабяне на километраж

          Първоначално публикуван от dilyan_n Преглед на мнение
          Ами, какво да Ви кажа? След като не Ви се пише, не виждам защо винаги се чувствате длъжен пръв да напишете нещо, макар и не много от полза. В крайна сметка, това е форум, във форумите се пише и чете, щом не Ви се пише си намерете друго различно хоби от това да репликирате всеки на всякакви теми без да имате какво да му кажете (напишете).

          ПП: Ако все пак има човек, който знае и не го мързи да напише няколко реда, ще му бъда много благодарен да ми опише стъпките, които трябва да следвам, за да си оправя километража (на моменти стрелката пада на 0), дневния брояч (не отчита) и оборотомера (не винаги зацепва). В краен случай да го сменя с изправен такъв.
          Що с нерви? Обади му се да ти обясни и след като си свършиш работата, изпиши една страница със стъпките по ремонта. Да не забравиш да снимаш, че да е по ясно за останалите участници..
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X