Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теракан имобилайзер !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теракан имобилайзер !?

    Здравейте колеги !От близо година съм горд собственик на машината,произведена 2002 г ! Нямах никакви проблеми с нея,до момента в който трябваше да сменя датчика на разпределителният вал и на коляновия.Веднага след смяната им,при опит за палене ми светна оранжевата количка с ключето в нея и няма палене!Върнах старите датчици...,пак същото ! Грешката ми беше,че при смяната не откачих акумулатора.Викнах ключар и след няколко опита да намери пин кода...,лампичката спря да свети при подаване на контакт.Той успя да намери пин кода по номера на рамата,но след като го въведе за да обучи ключа,му изписа,че пин-а е невалиден !Така няколко опита направи..,но за жалост безуспешни !Направиха и компютърна диагностика и излезна това което си мислех : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:terakana.jpg
Прегледи:1
Размер:66.7 КБ
ID:6139290
    Момчето което беше с компютъра се обади на негов познат,който имал подобен джип и той каза,че имал същия проблем и се е оправило като задържал на контакт 1:30 мин. Моля някой ако има подобен случей или знае как да оправя този проблем да сподели!Благодаря ви !

  • #2
    От: Теракан имобилайзер !?

    Здравей колега.
    Това със задържането на контакт не ми се вярва до проработи. Най -добре в сервиза , където имат оригиналния софтуер , за да го разблокират.

    Коментар


    • #3
      От: Теракан имобилайзер !?

      Ами да..,вече запазих час в Хюндай ! Какви ли не философи идваха да го мъчат...,и нищо !

      Коментар


      • #4
        От: Теракан имобилайзер !?

        Първоначално публикуван от Kudo4444 Преглед на мнение
        Ами да..,вече запазих час в Хюндай ! Какви ли не философи идваха да го мъчат...,и нищо !
        Моя съвет е да духнеш имото, тоест кадърно да се премашне имобилайзера. Щом веднъж е забравил ключа пак ще го направи, повярвай ми.

        Ако ми дадеш някакъв номер на компютъра или поне подробни данни за двигател, година, скоростна кутия ще ти кажа и как може да стане най-коректно

        Коментар


        • #5
          От: Теракан имобилайзер !?

          2.9 Дизел 2002 г. Производство ръчна скоростна кутия. Благодаря ти!

          Коментар


          • #6
            От: Теракан имобилайзер !?

            Първоначално публикуван от Kudo4444 Преглед на мнение
            2.9 Дизел 2002 г. Производство ръчна скоростна кутия. Благодаря ти!
            Здравей, възможно е да се премахне за постоянно имобилайзера на компютъра. По данните които ми даваш еку-то е Делфи, а паметта на имото е в чип 95080.

            Някой с програматор около теб да го детерминира и да не те тормози в живота

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X