Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano II - Молба за 3ти ред седалка назаем за регистрация в КАТ София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Terrano II - Молба за 3ти ред седалка назаем за регистрация в КАТ София

    Привет колеги От миналата седмица съм собственик на Нисан Терано 2 със 7 места. Колата купих от Германия и си я докарах сам, но там на място собственика не можа да намери третия ред седалки, който седи в багажника и взех джипа така. Всичко минаваше без никакви проблеми, обаче тук при регистрацията в КАТ днес ме върнаха - докато не видят 3тата седалка няма да мина. В талона пише 6+1
    Имам два варианта - или да мина технотест, което няма смисъл да обяснявам какво ще ми струва като време и пари.
    Или да намеря третия ред седалки и да го монтирам за да мина каналите.
    Поначало не беше проблем за мен това, че седалката липсва, тъй като така илиначе щях да я демонтирам за да сложа газовата уредба. Намерих седалка в морга - искат ми 100лв и след това ще ми стои в мазето....това ми е крайната опция
    Молбата ми към вас е - ако в София или региона има налична такава седалка, да я даде назаем за 2-3 часа докато мина през КАТ, ще черпя да знаете.
    Благодаря предварително на отзовалите се.
    Поздрави!

  • #2
    От: Terrano II - Молба за 3ти ред седалка назаем за регистрация в КАТ София

    Мога да услужа скоро регистрирах джипката и в кат ме върнаха .

    Коментар


    • #3
      От: Terrano II - Молба за 3ти ред седалка назаем за регистрация в КАТ София

      Здравейте, благодаря за отговора. Все още не съм успял да реша проблема, но през приятел на приятел, ми обещаха седалка за понеделник. Ако не стане ще Ви пиша. Благодаря пак

      Коментар


      • #4
        От: Terrano II - Молба за 3ти ред седалка назаем за регистрация в КАТ София

        Много си далече, иначе бих ударил едно рамо. Така или иначе моята седалка от доста време само събира прах в гаража, държа я само, за да е пълна окомплектовката на джипа.

        Коментар


        • #5
          От: Terrano II - Молба за 3ти ред седалка назаем за регистрация в КАТ София

          Малък ще се окаже светът май
          Днес (понеделник) натоварихме моята трета седалка в едно синьо терано (на приятел, на приятел) вкарано от Германия с проблем при регистрацията в КАТ което предполагам е твоето
          Ама темата във форума я видях чак днес

          Коментар


          • #6
            От: Terrano II - Молба за 3ти ред седалка назаем за регистрация в КАТ София

            Хора успях ! Минах КАТ леле не е за вярване, след 6 часа висене, което си е много добре. Малък е света да отърва ме от мъките avalanche, имаш бири от мен да знаеш !
            Само да ви предупредя, ако някой иска да прекарва 7 местен автомобил през каналите масово връщат при лиспващи седалки.Даже гледат дали са оригинални, ако не пак връщат. Днес върнаха още 3ма докато аз чаках. Естествено набутаха ме с още 23лв за повторно минаване, явно това е и начин да вкарат малко повече пари в касичката. До седмица започвам работа по джипа, та ще се похваля като потръгне
            Благодаря отново

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X