Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрол Y61 проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патрол Y61 проблем

    Здравей те, колеги имам патрол 61 2002г автоматик къса база 3.0 158 hp.Имам следния проблем фо 2400 оборота няма сила има един момент ма зачудване някой ми казват , че може да е гнп - то помагай те благодаря предварително !!!

  • #2
    От: Патрол Y61 проблем

    Пробвай първо с горивото. Филтър, горивопроводи, херметичност евентуално резервоар щото при мен излезна от последното резервоара. Ако не е там търси в турбото и пътищата му. Ама най добре намери някой който си разбира от работата защото иначе филма ще е многосериен.
    Nissan Patrol 2008
    Mercedes c220 cdi 2006
    Mercedes cls350 cdi 2013
    Mercedes GL 450 cdi 2012

    Коментар


    • #3
      От: Патрол Y61 проблем

      Виж горивната система ,не е лошо да и направиш една профилактика . Виж и маслото на автомата и ако не си го сменял скоро , го смени . Ако и тогава не се оправи , ще се наложи някой да погледне кутията и хидротрансформатора
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #4
        От: Патрол Y61 проблем

        Диагностика се казва помоща!
        И не е проблем, защото тоя нисан се чете с масово разпространените универсални скенери. Рзбира се трябва и човека да знае какво да гледа.

        Коментар


        • #5
          От: Патрол Y61 проблем

          Като взех патрола смених всички филтри. Пробвах на 3 диагностики но не се закача, а възможно ли е от катализатора да е

          Коментар


          • #6
            От: Патрол Y61 проблем

            Много чест проблем при този мотор е Дебитомера!
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X