Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба уст

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

    В тази мрежова приказка използвате ли суйч ( марка/модел ?) както и колко са дървени двете устройства който смятате да използвате ( марка модел ) ?
    Use since:
    OpenBSD 3.x
    FreeBSD 4.x
    Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

    Коментар


    • #32
      От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

      Иляди редове писания и ни една диаграма, дори драсната с молив на салфетка, или в пеинт, а едно Визио ще спести и време и писаници, ама що да може лесно като трудно е по-масторски
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #33
        От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

        Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
        В тази мрежова приказка използвате ли суйч ( марка/модел ?) както и колко са дървени двете устройства който смятате да използвате ( марка модел ) ?
        В тази приказка с щастлив край в случая се минава през свич. Двете дървени устройства, с които се проведе експеримента, са един стар Линсис и един Циско офис рутер.
        Реално свича може да го няма в схемата, но се разбра, че едни яки счетоводни програми работят по-бързо на кабел и се запълниха портовете на OldRuter.



        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Иляди редове писания и ни една диаграма, дори драсната с молив на салфетка, или в пеинт, а едно Визио ще спести и време и писаници, ама що да може лесно като трудно е по-масторски
        Ами ако имаше диаграма нямаше да има толкова интересни изказвания.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #34
          От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

          Дали съм разбрал. Просто си добавил новия рутер и си го свързал LAN-to-LAN със стария? А DHCP бачка на двата?

          Коментар


          • #35
            От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

            Случайно на циско офис рутера може да му използвате един от портовете за втория ван ( новата линия) . От там насетне можете да давате тежеста на маршрута,приоритизация,статично рутиране кой къде да излиза и ползва и т.н. .Другите схеми се обезсмислят и всичко отива в темите за замеделие и животновъдство.
            Use since:
            OpenBSD 3.x
            FreeBSD 4.x
            Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

            Коментар


            • #36
              От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

              Тоя няма такива екстри, обърнал съм му хастара много отдавна. Леко по-различен е от ширпотребите с 1-2 циско услуги, дето не ловят ред.

              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #37
                От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

                Аиде бе,това да нема инсталиран windows 2000 и керио уинруте ?!
                Use since:
                OpenBSD 3.x
                FreeBSD 4.x
                Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                Коментар


                • #38
                  От: Как най-мързеливо се прави два интернет доставчика в една офис мрежа с ширпотреба

                  Мача е свирен. Проблема е решен. Пари няма.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X