Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помръдване на вкл скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Помръдване на вкл скорост

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    При компресия 14 единственото обяснение е да си бил включил на 5-та .
    Ми, не. Много са широки фазите на газоразпределение и имат голямо презастъпване. Даже в ръководството си пишат хората "при всяко спиране, винаги да се затяга ръчната спирачка". Ако ще и на задна да си, пак тръгва
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #32
      От: Помръдване на вкл скорост

      Каквато и да е компресията, цилиндрите могат да се смятат за херметични само във времевия мащаб на цикъла на двигателя. Иначе сгъстеният въздух изтича за максимум десетки секунди.

      Коментар


      • #33
        От: Помръдване на вкл скорост

        Не мога да повярвам че опитни шофьори разчитат само на компресията на двигателя за да не се изтърколи колата надолу по баира...
        Не мога да повярвам, и колко коли преминават технически прегледи, без ръчни спирачки..
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #34
          От: Помръдване на вкл скорост

          Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
          Не съм, ама много отдавна 14 е нормална компресия за бензинов мотор А и забравяш, че при мен двигателят е след "пълна аутопсия"
          14 за 1,6 и 850 кила с ТАД17 е едно, за 1,8 и 1600кг с 75/140 е друго. На всеки баир различно
          Последно редактирано от veskov; 12-11-17, 18:47.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #35
            От: Помръдване на вкл скорост

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Каквато и да е компресията, цилиндрите могат да се смятат за херметични само във времевия мащаб на цикъла на двигателя. Иначе сгъстеният въздух изтича за максимум десетки секунди.
            E в комбинация със статичното триене вече има трудно изтичане , т.е. там е ключът за бараката.
            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X