Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся тенекеджия и майстор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся тенекеджия и майстор

    Коя от двете теми е по-темата, та да се концентрираме в/у нея ?

    ... или барем ги обединете, че така е малко шизофренично.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Търся тенекеджия и майстор

      Първоначално публикуван от Svetoslav92 Преглед на мнение
      Целта ми не е да и вдигам стойността. Няма да я продавам. Ще я карам още 5 години и ще отиде на вторични. Не искам да е грозна,а да има що-годе вид. Аз ако събирам пари и си взема опел астра 2001 мислите ли,че няма да наливам същите пари в нея? Даже повече щото предишния собственик само той знае какво и е причинил. Отделно частите са по-скъпи.

      @Roninn
      Явно не знаеш,че най-скъпото нещо е боята и боядисването,защото трови. И явно всички като сте правили елементи и са ви взимали по 100-110 лева на праг защото с боядисването е толкова да. Без боядисване се поинтересувайте колко е?
      Оставам с чувството,че не сте обърнали внимание какво се иска.
      Светльо,не си ме разбрал,мога да свърша абсолютно всичко по тази кола ,кърпене,китосване ,боядисване и смяна на всичко което ти тропа,правя и основни ремонти,а стенда е на 700 метра от мен.Моята работа е друга,а първото ми е хоби,разполагам с всичко необходимо.На всичко отгоре ,същата фиеста сив металик ако е важно ,я има в двора ,кара я вуйчото....
      Аз не оспорвам нищо ,просто Тея пари ги сложи в някаква сметка и забрави за тях,от снимките разбирам че по тази фиеста има много за рязане,има един месец грубо работа по нея,тая кола който я вземе да я работи,ще я прави измеждудругото,защото нито можеш да платиш надниците на майстора,нито си заслужава защото цялата и стойност няма да покрие седем работни дни.Смяната на предните амортисьори на тая е никаква философия,трябват ти два крика и шепа болтове че има вероятност старите да излезнат с флекса.Направи го и ще разбереш 100 лв.малко или много пари са за тая работа,щото имаш да откачваш шарнири ,рейката стаб.щанга и така че да не ги прецакаш ,накрайниците ок,ами шарнирите без бой трудно ще се дадат,скоба може да помогне ако има правилната..за 10 дни съм сменил 4 такива амортисьори,хамалогия е.
      А...и парите не се смятат така ,по твоя начин гумаджията за да развърти 4 гуми ти взема 20 лв.представи си как ще ти сметне труда за това което искаш само по предницата.

      Шапка свалям на дядо Владо.
      Последно редактирано от Roninn; 06-11-17, 11:44.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Търся тенекеджия и майстор

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Аз пък давам 2,74 за свирка.Ама няма. Все по 20 лева искат....
        Е нищо де , ти обявата /офертата не я сваляй . Може пък някой закъсал ...ъъъъ... някоя ...да се закачи .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #19
          От: Търся тенекеджия и майстор

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          ... някой ...ъъъъ... някоя ...
          Амиии, то в тия модерни времена нещата вече са мааалко размити, а и не е ясно кой ще се справи по-добре, стига да не страдаш от предразсъдъци де.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Търся тенекеджия и майстор

            Ей какви прекрасни автомобили има тука за по 1000 лева
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=25438
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #21
              От: Търся тенекеджия и майстор

              Колега,ако толкова време губиш за смяна на амортисьори и шарнири следователно или нямаш оборудването или...
              Смяна на шарнир и смяна на амортисъор пряко сила 1 час да е. Да не говорим,че на клипчетата излиза 15-16 минути. Какви 10 дни?
              https://www.youtube.com/watch?v=qbLZPTxbzkc
              https://www.youtube.com/watch?v=gkkfiS4dPOA

              Коментар


              • #22
                От: Търся тенекеджия и майстор

                Може би ние, от Голямото Добрутро снобеем.
                Може би като сърбина подхождаме така:

                "... Е ово е стандарт: @беш и фърляш!", обаче:

                1. ФорТ.
                2. `91 набор, 27 години?
                3. Кърпене, тенекедийство, боя?!?

                Това ако няма някаква сантиментална стойност не го разбирам.
                Дори не мога да допусна, че идеята е серьозна.

                Враг усраине

                Коментар


                • #23
                  От: Търся тенекеджия и майстор

                  Да споделя нещо, което не е по темата. Имам приятел, който караше голф2 - продадия заради двамата си синковци да не се бил излагал кво щели да кажат хората. Единият му подари голф3 другия голф4. За година и половина успя да счупи и двете. То не бяха картери, носачи, брони, радиатор за интерколера според него всичко се дължало на добрата ни пътна ифраструктура. С двойката не е имал такива проблеми и не спира да ми РЕВЕ за нея.
                  А за съживяването на форда не се знае причината, но поне картера не му се влачи по асфалта.
                  0877 877 297

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся тенекеджия и майстор

                    Аз като бивш голфаджия,ще кажа че сравняваш 124-ка със Пунто.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся тенекеджия и майстор

                      М'даааа, аз така се принудих да се разделя с "Ryakata Rated ® Пасатора" си - модел 1991 г.
                      Никой не искаше да се занимава с него за елементарни поправки - неотварящ се ел. прозорец, неработеща задна чистачка, смяна на накладки и т.н., все неща от които аз обаче не разбирам. А всичко друго си му работеше, вкл. климатика.
                      Онзи ден го видях бодро да си се движи, каран от човека, който го купи.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся тенекеджия и майстор

                        Другия път вместо да хвърлиш колата питай. Знам поне две места където ще се занимават.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся тенекеджия и майстор

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Знам поне две места където ще се занимават.
                          Наистина ли? Точно такива каквито разправя Гагич, на калпазански но безсмъртни коли? Прозорец-бравичка-копче-за-парно-топка-на-лоста ?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся тенекеджия и майстор

                            Да. Не работят всякакви марки, но фолксгаден го пипат.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся тенекеджия и майстор

                              Както е известно, аз по чиста случайност имам само Рено. И УАЗ де ама той е ясно че е по друга схема.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся тенекеджия и майстор

                                Ако потрябва нещо конкретно ще питам и ще те свържа
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X