Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фланци за нисан терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • фланци за нисан терано 2

    Здравейте приятели.дайте мнение за фланци за терано 2.има ли някакъв проблем като ги сложиш.чух за шумове разни.спеял съм се на фланци vromos.ползвал ли е някой.ще ги карам на нормален размер гуми.знам че няма да опират но ще има ли някакъв друг проблем.извинявам се ако вече е дискутирано.

  • #2
    От: фланци за нисан терано 2

    Ами вземи да питаш, този от който си ги купил, какво става с радиалното натоварване на лагерите и колко ще издържат, лагерите де. И се научи/постарай се, да пишеш мъничко по-грамотно!

    Коментар


    • #3
      От: фланци за нисан терано 2

      Каква е целта на поставяне на флаците?

      Коментар


      • #4
        От: фланци за нисан терано 2

        Целта е да изнеса малко гумата навън.

        Коментар


        • #5
          От: фланци за нисан терано 2

          Аз още не съм ги купил колега.ама те не дават обяснения май.само продават.затова питам дали някои е наясно.

          Коментар


          • #6
            От: фланци за нисан терано 2

            С изнасянето на джантата на вън, се премества посоката на натоварване на лагера. От радиално* натоварването става радиално-аксиално, а не всички лагери понасят аксиално натоварване или понасят малко**. Така, че риска от по-честичка смяна на лагерите не е малка. Така, че всяко нещо си има цена - колкото по-дебел е фланеца, толкова по-големи аксиални сили ще действат на лагера, предназначен за радиално натоварване.

            * - по прици лагерите са така разположени, че силата на натоварване действа точно по радиуса на лагера.
            ** - в характеристиките на лагерите, освен размери и обороти се описва, какви радиални и аксиални сили понасят.

            Коментар


            • #7
              От: фланци за нисан терано 2

              Или да ти обясна с думи които искаш да чуеш понеже колегата се изясни много технически,а масово хората не искат да прочетат малко повече и задават едни същи въпроси и затова нямаш отговор.
              Та стандартните джанти на тераното са ти с ЕТ25 и за да избегнеш излишните пари за лагери тераното понася най-добре джанти с ЕТ-0 всичко по изнесено или с отрицателно ЕТ води до горе описаните проблеми + намеса на тенекеджии.
              Ако не си на ясно за какви тенекеджийски намеси става въпрос вече ще трябва да почетеш

              Коментар


              • #8
                От: фланци за нисан терано 2

                Ясно.сега разбрах.благодаря.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X