Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Freelander 1.8i проблем със стъклото на багажника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Freelander 1.8i проблем със стъклото на багажника

    Става въпрос за стъклото на багажника на фрилендъра, жилото се е закъсало и не се отваря. Днес след като се обадих в дарукар и ми казаха че се продавало с целият механизъм за 970лв. и напрово ме втресе
    Кажете от къде да си намеря таков ажило и ако някой може да го поправи
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    Жилото плетено ли е или е от тел. На моя мотокултиватор като се скъса, търсих, търсих, намерих някви за други трактори по 20лв ама не стават за моя. Та накрая взех от практикер 2мм стоманено въже за 1,5лв и си го отремонтирах. Даже така го направих че като се скъса, само отпускам и готово.
    Поздрави
    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

    Коментар


    • #3
      Жилото е плетено, и в момента се е скъсало на половина
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        )) Тия май верно мислят че живеем по дърветата
        Още по-мързелив от Д-Максовия вариант май. На Козлодуй, в участъка между Мария Луиза и Раковска, на десния тротуар на едно от магазинчетата има табелка за плетене на всякакви жила. Сигурно и ще го монтират. Макал че аз бих направил като Д-Макс. Предния капак сега се отключва с някакво от ръчна спирачка от неизвестен автомобил. Стоеше изхвърлено до някъв квартален гараж - сервиз.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Стефан
          )) Тия май верно мислят че живеем по дърветата
          Още по-мързелив от Д-Максовия вариант май. На Козлодуй, в участъка между Мария Луиза и Раковска, на десния тротуар на едно от магазинчетата има табелка за плетене на всякакви жила. Сигурно и ще го монтират. Макал че аз бих направил като Д-Макс. Предния капак сега се отключва с някакво от ръчна спирачка от неизвестен автомобил. Стоеше изхвърлено до някъв квартален гараж - сервиз.
          тези на Козлодуй не ги препоръчвам
          аз там си правих жилото на ръчната и все още няма ръчна
          тези в Княжево са по читави
          LR RR Classic VM2.5

          Коментар


          • #6
            Влади,по случайност днес точно това правих...На стария,нали го продадох на приятел Та там проблема беше същия.Но понеже ме мързи,един майстор го разкости набързо,занесе жилата(2 каза че са,знам ли?)в Княжево и готово...По 50лв на бройка,стават сравнително бързо.Успех
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              Соти благодеря ти, но маже ли някой да ми каже каде в княжево се намират тези дето ги правят
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • #8
                Бул."Цар Борис 3-ти",след последната спирка на "петицата",втората пряка(май ) ,в дясно,има табелка...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  Питане за задна врата на Land Rover Freelander

                  Купихме на жената фрилендер 2000г. 1.8 бензин горе долу го стегнахме но нещо със задната врата има когато я отваряш стъклото пада но не достатъчно според мен и закача на уплътнителя. Та въпроса е така ли трябва да е или има нещо за регулиране?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Питане за задна врата на фрилендер

                    Здравей, от около три месеца имам същия фрилендър и си го купих със същия проблем. Питал съм и ми казаха да сваля кората отвътре на вратата и да видя някакво жило да не е отпуснато и да го натегна. Така и не съм го направил до момента но ще се радвам на малко инфо и опит от някой колега който го е поправял тоя джам.
                    Бог обича смелите, но води разумните....

                    Коментар


                    • #11
                      До: Питане за задна врата на фрилендер

                      Докато не отвориш кората никой няма да знае как да ти помогне.
                      Влез в багажника и накарай някой да отваря и затваря за да видиш защо не слиза напълно.
                      Според мен е нещо лесно. По кофти е ако не слиза изобщо стъклото.
                      Тея пък каква система измислили. Аз на ден отварям 20 пъти бъгажника и тази машинка рано или късно ще сдаде багажа. А съм чел тук , че е много скъпа.
                      [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Питане за задна врата на фрилендер

                        Значи като отвориш вратата той пада още и при затваряне няма проблем,но при отварянето от 10 пъти 9 закача. Незнам дали нетрябва да се сетват като при РР.Ще пробвам понякое време и ще докладвам.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Питане за задна врата на фрилендер

                          Има развитие когато отвориш натискаш 2 пъти и той пада поне при мен се получава.Незнам защо е така но се отваря без проблем.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Питане за задна врата на фрилендер

                            Първоначално публикуван от spg Преглед на мнение
                            Има развитие когато отвориш натискаш 2 пъти и той пада поне при мен се получава.Незнам защо е така но се отваря без проблем.
                            Колега маи по принцип трябва два пъти да натискаш, първия път да падне стъклото а втория да отвориш вратата

                            Коментар


                            • #15
                              До: Питане за задна врата на фрилендер

                              Значи първия път пада малко а бе на ръба на уплътнителя , а втория път вече 3-4см под него. А бе незнам нямам никаква идея как трябва да е дано да се отваря .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X