Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

    Тръгнах да си търся в нета машинка за цигари "Ultra slim " или по-точно с дебелина 5,4 или 6 мм. И ударих на камък , най малкия размер който намерих беше 6.8 мм за машинка и за гилзи със същия размер.А те пак ми идват дебели ако ги напълня с тютюн от магазина , каквато ми е и идеята.Ако някой знае къде може да се намери такова чудо , гилзи също , ще почерпя...
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

    Доколкото знам, диаметрите на цигарите следват щатските калибри огнестрелно оръжие. Т.е. може да намериш "22-ри калибър" - 5,6 мм, но не и 5,4
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

      И 5.6 да е , пак ще ми свърши работа . Въпроса е да е до 6 мм и машинката и гилзите.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

        Остави машинките,свивай на ръка.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #5
          От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

          В "алибаба.Цом" е пълно с оферти за машинки за пълнене на супер-слим, ултра-слим, но никъде не дават "калибър".
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

            Ще проверя и там , но може би са като тези на нашия пазар които ги водят Ултра слим , а размера е 7 мм.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

              Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
              Остави машинките,свивай на ръка.
              Няколко пъти се опитвах на ръка , и след няколко дни захвърлях всичко и пак минавах на купешки. Но тъй като пуша по две кутии на ден , а цената им е 6.50 , което прави 400 лв. на месец , от ден на ден ми се струва глупаво да хвърлям толкова пари за порока си.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #8
                От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "



                Има възможност за 6 и 8 мм като се промени позицията на платното.

                Коментар


                • #9
                  От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

                  Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                  Няколко пъти се опитвах на ръка , и след няколко дни захвърлях всичко и пак минавах на купешки. Но тъй като пуша по две кутии на ден , а цената им е 6.50 , което прави 400 лв. на месец , от ден на ден ми се струва глупаво да хвърлям толкова пари за порока си.
                  Хващайте бас с приятел/и или близки пушачи за цигарите, това дава допълнително стимул.Само като си представите откъде след една година ще дойдат пари за Голяяяямо Пътешествие! Или за цел Жип!

                  Пробвано за седмица от 5-ма работи безотказно .Договорът висеше в общата кухня а залогът бе лачени рендета за всички от първият се издънил (ако има такъв).Е нямаше! Но след седмица единодушно запалихме договора и си продължихме.
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

                    Миризлива тема. Отврат.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #11
                      От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

                      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                      Няколко пъти се опитвах на ръка , и след няколко дни захвърлях всичко и пак минавах на купешки. Но тъй като пуша по две кутии на ден , а цената им е 6.50 , което прави 400 лв. на месец , от ден на ден ми се струва глупаво да хвърлям толкова пари за порока си.
                      И аз бях така.Почнах да свивам с табакера,ама не да приготвям за деня,а като ми се припуш си свивам.От мерак взех да свивам на ръка.Отначало резултатите бяха трагични,сега ги свивам все едно са излязли от мшина.Настояване му е майката.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Машинка за пълнена на цигари " Ultra slim "

                        Поръчах тая която се предлага в България 6.8 мм , просто от любопитство. Гилзи също поръчах. Ще пробвам да видя какво количество цигари ще излезе от пакет 40 гр. . Между другото една година един приятел ми беше донесъл купешки тютюн в една голяма кръгла кутия от Люксембург. Дали тук има нещо по-голямо като разфасофка от 40 гр. ? Само за от магазина става въпрос де.
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X