Обява

Свий
Няма добавени обяви.

печка нисан терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • печка нисан терано

    Здравейте приятели.някой слагал ли е печка на тераното която не е оригинална.имам една 5 киловата и незнам дали ще ми свърши работа.и по важното,знае ли някой който монтира такива печки в софия,изобщо много съм бос в тая тема.извинявам се предварително ако е дискутирана по рано защото съм нов в форума.благодаря предварително.

  • #2
    От: печка нисан терано

    Здрасти,

    Големите производители на печки за коли ( визирам Вебасто) имат за доста автомобили пдф. файл с инструкции за монтаж.
    Аз бих започнал с търсене в нета по модел печка и модел автомобил. Обикновенно излизат, макар и не на български.
    Не познавам конкретен човек, който монтира печки, като си прочетох инструкцията за моята печка - монтирах си я сам (не на Тераното, в лек автомобил), не бе кой-знае каква драма.
    Предполагам, след като си прегледаш инструкцията, най-вероятно ще можеш и сам да си я поставиш.

    Успех!

    Коментар


    • #3
      От: печка нисан терано

      Здравей,преди месец ми монтираха Вебасто на Тойота 70 във Варна.Ефекта е уникален.
      Силата на вълните е в тяхното постоянство.

      Коментар


      • #4
        От: печка нисан терано

        Първоначално публикуван от Stefanakii Преглед на мнение
        Здравейте приятели.някой слагал ли е печка на тераното .
        На "Исузо", на "Паджеро", на "Дискавъри" на........каква печка и на кое "Терано"?
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X