Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква трябва да бъде дебелината на тръбите за рол-бари?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква трябва да бъде дебелината на тръбите за рол-бари?

    Имам едно питане!Каква трябва да бъде дебелината на тръбите за рол-бари!Знам че е важно да е дебело-стенна безшевна тръба!Та има ли значение диаметъра?
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

  • #2
    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
    Имам едно питане!Каква трябва да бъде дебелината на тръбите за рол-бари!Знам че е важно да е дебело-стенна безшевна тръба!Та има ли значение диаметъра?
    Я прегледай старите теми.

    Коментар


    • #3
      А бе ... Въпроса ти е безнадежден. Няма правилен отговор(((
      Най-добре е сондажна тръба, ама не знам от къде.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Пламен Исаев
        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
        Имам едно питане!Каква трябва да бъде дебелината на тръбите за рол-бари!Знам че е важно да е дебело-стенна безшевна тръба!Та има ли значение диаметъра?
        Я прегледай старите теми.
        Гледах чел съм!Твоята идея все още ми се мотае в главата ама за сега ми е без изход!Сега ще си вкарвам джипа за извесно време за преправяне!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #5
          дори и оригиналните ролбари на спарко и разни други от САЩ са от елетрозаварени тръби. зада стане по - леко се използват по - тънки тръби от специални марки стомана. тук в родината това неможе да стане защото такива тръби няма

          може да го направиш от безшевни тръби или от парнаджийски дебелостенни, но всичко зависи от това кой ще ги огъва, обикновено тръбоскъвките са оборудвани с камъни за огъване на метрични тръби с дебелина от 1.5 - 2.5 мм, обикновено ролбарите се правят от такива тръби и практиката е показала че издържат. въпроса е в конструкцията, а по този въпрос питай стефан
          drive alive

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X