Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монитор за Мак Мини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монитор за Мак Мини

    Въпроса е лесен за кой знае отговора,аз поне не знам та питам

    Изгърмя ми стария Монитор който не беше и мислен да подържа компа,това имах и това ползвах,сега се търси Монитор който да подържа това което може компа.

    Компа е Мак Мини

    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87058]Features 1.4GHz Intel Core i5 Dual-Core, 4GB of 1600 MHz LPDDR3 RAM, 500GB 5400 rpm Hard Drive, Intel HD Graphics 5000, 802.11ac/a/b/g/n Wi-Fi, Bluetooth 4.0, Thunderbolt 2, USB 3.0, HDMI Ports, SDXC Card Slot, Gigabit Ethernet Port, Audio In, Headphone Jacks, Mac OS X El Capitan or macOS Sierra. The late 2014 model Mac mini 1.4 GHz Desktop Computer from Apple is a compact form factor desktop solution for consumers who are dedicated to the look and feel of Apple brand mini computers. The small square desktops contain a 1.4 GHz Intel Core i5 dual core Haswell processor 4GB of 1600 MHz LPDDR3 RAM and a 500GB 5400 rpm hard drive. Although these units require an optional monitor they are powered by integrated Intel HD Graphics 5000. These mini computers also support dual monitor displays at 2560 x 1600 pixels. Regardless of their small size they contain a number of connectivity options including two Thunderbolt 2 and four USB ports a Gigabit Ethernet RJ-45 jack and an HDMI terminal along with an SDXC card slot for additional storage options. For networking there is 802.11 ac Wi-Fi backwards compatible with 802.11 a/b/g/n and Bluetooth 4.0 support. It also includes an integrated speaker audio line in digital/analog minijack audio line out/headphone minijack and support for Apple iPhone headset with microphone.


    Огледждам се за Монитор около 27 инча за нормални пари,не ме мятайте на 1000 долара и горница последен модел - ни графики правя ни съм дизайнер или фотограф,нещо нормално ми трябва.

    Долния линк,напипах един списък с монитори към днешна дата ма нещо не знам дали е правилно да скачам на днешните дати при положение,че компа едва ли подьржа това което монитора може,по ми се иска някой дьрт 4К на 2-3 годинки.

    [/COLOR]https://thedigitalcamera.net/best-mo...-and-mac-mini/

    Идеи някой?

    Мерси
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Монитор за Мак Мини

    Мак минито ти не подържа 4к затуй не е много ясно защо ти е тоз 4к монитор. Аз бих се огледал у нещо като 27" Apple A1316 refurbished. Тука са по около 1000 лева.
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • #3
      От: Монитор за Мак Мини

      Евтин с пререспектива ........уж.


      Искам го нов,кое ново е рамо до рамо с тоя Апъл?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X