Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DLR на дългите светлини

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: DLR на дългите светлини

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Ми ва гтп гледат спирачки. Ако почнат да гледат и фаровете с машина ще е друго.
    Естествено, че гледат и с машина. Обаче само гледат, даже по-скоро бегло поглеждат.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #92
      От: DLR на дългите светлини

      Регламента е едно, а предназначението - си го пише черно на бяло в кода...

      Гагич, почваш да ме притесняваш - нещо много почна да издишаш по споровете А когато разбереш, че издишаш, и току дръпваш разговора в друга посока Номерът минава веднъж-дваж, ама нали разбираш, че се поизтърка

      P.S. регламента и Правилото ги оставям Гагич да си ги намери... Ако успее - ще му проверя домашното

      Иначе за общо образователна информация тук има систематизирано кодовете: https://www.danielsternlighting.com/...des/codes.html
      Последно редактирано от slowtraveler; 30-10-17, 16:56.
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #93
        От: DLR на дългите светлини

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Кода може и 6 цифрен да е.
        Но само Е-то нищо не означава
        Я не моем ли с пирографо или с един поялник да си избацам некъв код?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #94
          От: DLR на дългите светлини

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Защото селтака се плаши лесно - " Добър Ден г-н Селтак, обажда се инспектор Грую от районна дирекция Сливен във връзка с подадена жалба срещу вас, за това, че нам си кога сте създали предпоставка за ПТП карайки с включени дълги светлини бла бла бла"
          Лежи ти на тая. А на мен лично от сливенски случаи ми е писнало, пълно е с играчи с баварци.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #95
            От: DLR на дългите светлини

            У лидъло са пуснале баш ся едни енструменти за гравиране, явно защо се търсят толкова много
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #96
              От: DLR на дългите светлини

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              У лидъло са пуснале баш ся едни енструменти за гравиране, явно защо се търсят толкова много
              Ха! Тъкмо на там съм се запътил!


              42

              Коментар


              • #97
                От: DLR на дългите светлини

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                У лидъло са пуснале баш ся едни енструменти за гравиране, явно защо се търсят толкова много
                Ето го решението за всички самоделки!
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #98
                  От: DLR на дългите светлини

                  Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                  Самата идея за дневни светлини или движение на къси през деня, е абсолютна глупост.
                  Изобщо не е глупост, много силно определение. Има си своя смисъл, ама сме го дъвкали вече.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #99
                    DLR на дългите светлини

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Лежи ти на тая. А на мен лично от сливенски случаи ми е писнало, пълно е с играчи с баварци.
                    Мдааааа, чудя се как да го събера това на мястото на халогените...светлинен клаксон един вид...
                    42

                    Коментар


                    • От: DLR на дългите светлини

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Ми не - по-евтините коли са фабрично с ксенони,
                      Айде бе, я дай спецификациите на оборудването на всички "по-евтини коли", които се предлагат единствено на нашия пазар, че е повече от достатъчно.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: DLR на дългите светлини

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Гагич, почваш да ме притесняваш - нещо много почна да издишаш по споровете А когато разбереш, че издишаш, и току дръпваш разговора в друга посока Номерът минава веднъж-дваж, ама нали разбираш, че се поизтърка
                        Таваришч, аз бас предложих, а ти кръшнА? Ти тръгна по-горе да обЕсняваш как нямало, видиш ли в Европа кола фабрично с DRL на дългите, като ти дадоха примери - аз и Тедо за три такива модела, почна да въртиш за щампа, маркировка, сертификат и дрън-дрън-дрънканици. "Ръководни документи" някакви цитираш, пък не ги показваш. Както ти казах - тия работи във Валдайския клуб може да минават, тука все още - не.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: DLR на дългите светлини

                          Къде са тези три модела бе Гагич?! Тедо даде пример как си сложил ШИМ на Пасата... Е - може и да има фабрика, ама това значи ли че е фабрично?!
                          Добре е да се научиш да пишеш малко по-грамотно все пак... Неграмотното писане във всяко изречение, дори и да е умишлено, не е лесно читаемо...
                          За документите - няма и да ти ги покажа - стоят си на екрана ми.. Щото чакам да приемеш баса
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: DLR на дългите светлини

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Изобщо не е глупост, много силно определение. Има си своя смисъл, ама сме го дъвкали вече.
                            За мен си е абсолютна глупост и никой не може да ме убеди в обратното.
                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            А защо не късите на 30% и 100%? Защо дългите? Отговорът не е ,,по- лесно".
                            Преди няколко години, когато слагах DRL-платката на поредната си кола, реших да пробвам, как ще е на късите. Ами, никак. Трябваше да настроя модула на над 75%, за да светят що-годе късите. Иначе мъждукаха, като габарите. Така че, пак ги вързах на дългите, при настройка 25%. Между другото, модулът позволява настройка и на 100%, без плавно запалване, ако искаш да ги вържеш на късите, които са ксенонови или LED. Очаквам скоро да ми пристигнат LED крушките и тогава най-вероятно ще използвам тази функция и ще ги вържа на късите.
                            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                            Коментар


                            • От: DLR на дългите светлини

                              Към всички самоделци и майстори разбирачи със златни ръце.
                              За да е дневна светлина трябва да е между 400 и 1200 кандела.
                              Което не се мери на око
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: DLR на дългите светлини

                                А за мен, дневните са дневни само тогава, когато нямаш проблеми с ченгетата. След като толкова години не са ми правили проблем в България и в Европа, значи моите дневни са достатъчно дневни.
                                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X