Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепването

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепването

    До момента никой не си предлага услугите.
    Публикувайте отговор

  • #2
    От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

    Имаш ли някакъв чертеж? Колко е дебелостенна тръбата?
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • #3
      От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

      Ако някой ти ги изработи така и ти иска пари, пребий го с камъни и железа
      П.П. За куфари или за дисаги?
      Отиди някъде, където имат тръбогиб за тънки тръби, да ти сгънат рамката, другото всеки с ЦО и лява и дясна ръка ще ти го направи.
      Мога да изровя снимки на моите и да ти дам размери за ориентир, моите са за дисаги.

      Коментар


      • #4
        От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        До момента никой не си предлага услугите.
        Това за какъв мотор? Понеже знам че си с доминатор ако е за него и аз участвам(ако си съгласен де) Имам телоподаващо, но не знам къде има тръбогиб в Сф.

        Коментар


        • #5
          От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          До момента.......
          Звънни.....
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Звънни.....
            Утре ще звънна.

            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #7
              От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Ако някой ти ги изработи така и ти иска пари, пребий го с камъни и железа
              П.П. За куфари или за дисаги?
              Отиди някъде, където имат тръбогиб за тънки тръби, да ти сгънат рамката, другото всеки с ЦО и лява и дясна ръка ще ти го направи.
              Мога да изровя снимки на моите и да ти дам размери за ориентир, моите са за дисаги.
              Да, за дисаги и ръчен багаж.
              Ако не те затруднява, пусни някакви размери.
              Благодаря предварително!

              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #8
                От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва





                По-късно ще добавя и размерите.

                Коментар


                • #9
                  От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

                  Много добре, за това говорим!
                  Размера ми е нужен за някаква пропорция. По принцип, като гледа и на моята снимка и при тебе широчината е грубо колкото вътрешния отвор на задната джанта.
                  При тебе железата самоделка ли са? Питам, за ориентир, дали се препокриват представите ми за дебелина на профила и реалното. Убедил съм се, че дебелината определено помага, съдейки по "ексцесиите" над ролбара при двигатела.

                  П.П. подобен "подгрев" на седалката ми е също в списъка и имам нужните "части".
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

                    33х22см външно, тръбата е ф12.
                    Направил съм ги така, че да се слагат и махат за под 5 мин.
                    Слагам ги само, когато съм с дисаги, през останалото време висят в гаража.
                    Разпънка нямат, не са и от дебела тръба, поради няколко причини: идеята им е да подпират дисагите, нищо повече. Ако падна и се изкривят, ще ги изправя много лесно.
                    Не ги прави дебели и здрави, те не могат да играят ролята на ролбари, местата на които се закрепват са по-слаби. Най-много да изкривиш подрамата.
                    По принцип на тези мотори - ДР, ХТ, Доминатор ролбари не им трябват.
                    Не е подгрев, а климатик, не позволява на задника да се спарва.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой може ли да изработи тези детайли от железни профили, включително и закрепва

                      Дет се вика: Честито!
                      Нещата с случват понякога сами.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180314_192902130.jpg
Прегледи:1
Размер:428.9 КБ
ID:5783832
                      Публикувайте отговор

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X