Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и съвети за Land Rover Discovery 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения и съвети за Land Rover Discovery 3

    Здравейте,

    Търся повече информация за Land Rover Discovery 3 2.7 V6 Automatic. Дали си заслужава, че напоследък загледах един.

    1) кави са често срещаните проблеми с този двигател/кутия/електроника? За сега знам само, че въздушното сдава багажа и че за елементарни неща се вадел двигател - не знам колко е истина последното.
    2) Какво е годишното му обслужване с консумативи?
    3) има ли свестни сервизи които ги разбират и правят?
    4) здраво ли е окачването? Получават ли се вибрации/тресене/шум?

    Като цяло ми трябва най-вече за дълго: 90% магистрали, 10% черен път до вила. Ще се радвам някой собственик да сподели мнение. Благодаря.

  • #2
    От: Мнения и съвети за Land Rover Discovery 3

    Като собствепик на две такива в миналото .. и при така зададени въпроси, мога само да ти кажа че Д3 не е за теб.

    Няма да е никак зле да поразръчкаш форума с търсачката ако се чудиш защо. Напоследък няколко такива дет ги заглеждат се появиха... май само със заглеждането си останаха.

    Коментар


    • #3
      От: Мнения и съвети за Land Rover Discovery 3

      Първоначално публикуван от KonstantinB Преглед на мнение
      Здравейте,

      Търся повече информация за Land Rover Discovery 3 2.7 V6 Automatic. Дали си заслужава, че напоследък загледах един.

      1) кави са често срещаните проблеми с този двигател/кутия/електроника? За сега знам само, че въздушното сдава багажа и че за елементарни неща се вадел двигател - не знам колко е истина последното.
      2) Какво е годишното му обслужване с консумативи?
      3) има ли свестни сервизи които ги разбират и правят?
      4) здраво ли е окачването? Получават ли се вибрации/тресене/шум?

      Като цяло ми трябва най-вече за дълго: 90% магистрали, 10% черен път до вила. Ще се радвам някой собственик да сподели мнение. Благодаря.
      От къде си колега ? Не ми се пише по сто пъти едно и също като Пенчо
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X