Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki Kx 125 или KTM EXC 200-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki Kx 125 или KTM EXC 200-250cc

    Здравейте, изчетох доста теми, докато избера какво да си взема и като цяло стигнах до тези 2 мотора. Искам да си взема един от двата за каране в гора и планина. Но навсякъде чувам различни мнения, нямам много познати в тази сфера и не знам на кой да се доверя. Чудя се между крос Kawasaki kx 125cc или ендуро KTM 200, 250cc . ( ако може плюсове и минуси)
    Бюджета ми е малко над 3000лв и ми е чудно дали мога да взема читав KTM за тези пари. Ако може да се изказват опитни момчета, който са се допирали до тези мотори, а не хора който имат само предположения.

  • #2
    От: Kawasaki Kx 125 или KTM EXC 200-250cc

    Здравей колега! Имам три годишен опит с КТМ 200 ЕХЦ. За гора и планина смятам че няма база за сравнение с Кавазакито. Все пак последното е чист крос и създадено за писти, а не за ендуро. КТМ-а има много предимства- лек, с малки вибрации, добри ниски обороти, кара се като колело/ почти/. Ако намериш читав екземпляр няма да съжаляваш. Поздрави и успех в избора!
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

    Коментар


    • #3
      От: Kawasaki Kx 125 или KTM EXC 200-250cc

      Благодаря , колега. Предлагат ми KTM 200 , на добра цена. Като цяло за какво да внимавам при огледа, има ли слаби места.

      Коментар


      • #4
        От: Kawasaki Kx 125 или KTM EXC 200-250cc

        A като цяло, като ходя да го гледам за какво да внимавам. Има ли слаби места. Дали няма да му има нещо, защото му искат 3000лв.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X