Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за лов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Джип за лов

    Прежалено и неизгнило за 3-4к., освен спортидж 1 не се сещам...хем побира 29" гуми без лифт.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #17
      От: Джип за лов

      Бе в нашта дружинка има три "джипки"
      Едната е нива , другата е нива с дизел на пежо , третата е един огромен Диско .
      Моята не я броя .
      Другото са голфчета , пасат, фиеста, рено , прежалено комби лада....и т.н.

      Чудя се де ...чак пък блокажи?

      Коментар


      • #18
        От: Джип за лов

        Видях темата, правилният джип за лов е в гаража ми /Патролът от аватара ми/, по принцип не го продавм, но тази седмица нещо ме е прихванало. 2.8 бензин със газ. 4 скоростен/катери 45 градуса на 1000 оборота/, лифтнат с нови ресори, лебедка , Кугари 31 на 50 процента, пластмасовият таван се сваля за 10 мин, отдолу има тръбна рамка за опора за стрелба, завали ли, на нея се опъва винилов покрив за 3 минути. Производство 1982 без никаква ръжда. Иначе с него си рина сняг. Ако нещо ти хрумне другата седмица, вдигни до 6к и се обади, преди да съм закачил греблото. Поздрави!

        Коментар


        • #19
          От: Джип за лов

          Първоначално публикуван от simo_tonev Преглед на мнение
          Видях темата, правилният джип за лов е в гаража ми /Патролът от аватара ми/, по принцип не го продавм, но тази седмица нещо ме е прихванало. 2.8 бензин със газ. 4 скоростен/катери 45 градуса на 1000 оборота/, лифтнат с нови ресори, лебедка , Кугари 31 на 50 процента, пластмасовият таван се сваля за 10 мин, отдолу има тръбна рамка за опора за стрелба, завали ли, на нея се опъва винилов покрив за 3 минути. Производство 1982 без никаква ръжда. Иначе с него си рина сняг. Ако нещо ти хрумне другата седмица, вдигни до 6к и се обади, преди да съм закачил греблото. Поздрави!
          Страхотен Патрол
          Three witches watch three Swatch watches.
          Which witch watch which Swatch watch?

          Коментар


          • #20
            От: Джип за лов

            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
            Бе в нашта дружинка има три "джипки"
            Едната е нива , другата е нива с дизел на пежо , третата е един огромен Диско .
            Моята не я броя .
            Другото са голфчета , пасат, фиеста, рено , прежалено комби лада....и т.н.

            Чудя се де ...чак пък блокажи?
            Мм не знам ... Явно зависи от района... При нас има една нивичка дето редовно я влача. С голф/пасат, а и с каквато и да е лека кола, колкото и да е прежалена, няма да стигнеш далеч от селото!
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #21
              От: Джип за лов

              Ама пък тракторът ще му е по-близко!

              Коментар


              • #22
                От: Джип за лов

                То ако е така, ще му е по лесно направо с трактора да ходи на лов. Има и такива случай
                O898595418 - Митко

                Коментар


                • #23
                  От: Джип за лов

                  Предлагам темата да се прекръсти на: "На лов за джип"

                  Иначе моето предложение е да търсиш Фронтера 2.0 бензин. Не Патрул, но пък за тези пари ще е в движение.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Джип за лов

                    Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
                    То ако е така, ще му е по лесно направо с трактора да ходи на лов. Има и такива случай
                    Да. Със СШ-22 /самоходно шаси 22 коня/.
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • #25
                      От: Джип за лов

                      Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
                      То ако е така, ще му е по лесно направо с трактора да ходи на лов. Има и такива случай
                      Има - един трактор с ремарке гори по-малко от десет джипа .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Джип за лов

                        Фиат Панда
                        Махаш му предната седалка и караш от задната, прасетата на предния капак, а кучетата в багажника.
                        Сори за спама, ама аз да си кажа
                        РенеГАД
                        VW Golf V Variant 1.9 TDI
                        Honda HR-V 1.6i 4WD
                        "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Джип за лов

                          Днес гледах едно Терано къса база бензин/газ около 90 год. заложено при един познат, но с документите филма е голям и от 5 години няма преглед и гражданска. Зависи каква цена ще обявят и дали ще е разумно да влизам във филма.

                          ПП Един трактор гори по малко не от 10 джипа, а даже от 1.
                          O898595418 - Митко

                          Коментар


                          • #28
                            От: Джип за лов

                            Първата крачка вече е направена. Сдобих се с Гранд Чероки 97година(ако не бъркам се води ZJ) 2,5 ТД. Не е бензин както исках, но се вписа добре в бюджета. Има кусури, но малко по малко ще ги оправям. Сега идват въпросителните Ще се купуват гуми МТ ( не регенерати а хубава марка) кой размер ще пасне по добре без да опират 235 75 15 или 30 9,5 15. Евентуално ще слагам подложки на пружините 5 см или 7 см, ще станат ли без да се сменя нещо по окачването като за начало. След време ще се прави лифт както пише в дебелите книги
                            O898595418 - Митко

                            Коментар


                            • #29
                              От: Джип за лов

                              Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
                              Първата крачка вече е направена. Сдобих се с Гранд Чероки 97година(ако не бъркам се води ZJ) 2,5 ТД. Не е бензин както исках, но се вписа добре в бюджета.
                              Гледай температурата и антифриза, и не бързай с гумите. И ако всичко е наред, пак не му раздавай много газ, че нещо се оплакват хората от този мотор...последните десетина години . Успех!
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Джип за лов

                                Те хората са свикнали постоянно да се оплакват за щяло и нещяло
                                Знам, че този двигател е проблемен и има оплаквания от него, но реших да поема риска. И именно заради зравината му не си и помислям за гуми 31’, но трябва да взема, че сега е с едни всесезонни. С хубав граифер са, но големи като за лагерна количка 205 75 15
                                O898595418 - Митко

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X