Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боди лифт фронтера б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Боди лифт фронтера б

    Здравейте колеги,интересува ме има ли някой от вас чертежи на тампоните и болтовете който са необходими за повдигане на купето на фронтера б понеже ходих при стругар и той ми поиска чертежи с размери и т.н освен това смятам да подлагам и подложки на пружините така че ако някои от вас има и такъв чертеж ще съм му много благодарен.Става въпрос за повдигане с 5 см.Ако пък некой от вас разполага със струг и може да ми ги направи би било супер. Благодаря

  • #2
    От: Боди лифт фронтера б

    Аз също ще бъда благодарен.

    Коментар


    • #3
      От: Боди лифт фронтера б

      Аз ги сътворих така :
      Купих желязо на ф50 и после стругара го сряза на 8 равни броя по 50мм. На 6 бр. пробивате дупки с отвор 11мм. и на две 13мм. (те са за отзад) . Сваляш един оригинален болт ,прибавяш към дължината му 50мм. тичаш в магазина -моля опаковайте ми 8 болта с дължина 150мм (мисля беше ) като 6бр. са 10мм. и два са 12 мм. дебелина и твориш . След това разбираш ,че трябва и броните да повдигнеш ,защото се получават едни луфтове от 50мм. и става грозно . Като завършиш всичко клякаш до предна лява гума и виждаш как гуменото каре на волана е под напрежение ,на самия прът има снадка охлабваш болта и той сам се намества (отпуска си малко дължина ) затягаш болта и всичко е ОК. Успех не е трудно !!!
      Напред и нагоре
      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
      0886769809-Юлиян
      kiko00@abv.bg

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X