Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Freelander 1.8 120hp проблем при работа на бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Freelander 1.8 120hp проблем при работа на бензин

    Здравейте колеги, имам следния проблем...след като закупих въпросния "джип" вървеше добре на бензин и на газ(газов инжекцион).
    В рамките на 3 седмици постепенно започна да прекъсва на бензин, до като в един момент спря и да пали...изчистихме дюзите(инжекторите) и всичко си дойде на мястото, колата стана пушка.
    Две седмици и отново започнаха същите проблеми. Последва чистене на резервоара с кореселин...смяна на филтъра на помпата...изчистване на дюзите...
    Всичко беше идеално 2-3 седмици и отново започна с всеки изминал ден да става все по-зле и вече пак не пали на бензин!
    Надявам се някой да сподели опит със същия или подобен проблем...
    Благодаря предварително!!!

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-10-17, 12:55.

  • #2
    От: Freelander 1.8 120hp проблем при работа на бензин

    Що ми се струва че проблема ти е "хигиенен". Щом изчистиш и се оправя за известно време. и аз напоследък трудно паля в студено време сутрин. На 3-4 чукване запалва кат москвич 8-ца. Мисля си за клеясали /задръстени/ дюзи от постоянното каране на газ. настроена е на 25 гр. и лятото почти веднага обръща на газ. Ще пробам с по дълго каране на бензин с високо октанов.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X