Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фейсбук - сериозен проблем.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Фейсбук - сериозен проблем.

    Най-добрият начин да победиш една система все още е като станеш част от нея. Така,че..опознай врага си! Социалната теория казва, че веднъж станали врагове, не можете един без друг-като скачени съдове сте докато единия не падне зад борда. В тая връзка....с тия 8 приятели, от които половината са семейството...хич не е оферта. Силно необходимо е да си завъдиш определена бройка идиоти...не по-малко от стотина е здравословната бройка. Служат за лека, но редовна тернировка за интелектуалната имунна система на организма. Също така много силно каляват волята. Това във връзка с патроните и изкушението да се посяга към тях )))))
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #47
      От: Фейсбук - сериозен проблем.

      Маскара = безсрамник, циник, безобразник, мръсник.

      И кво? Един миг невнимание - цял живот страдание?
      Ми не, фб не ми е враг

      И понеже връзката ми с роднините ми е ясна, мейла ми е достатъчно популярен, пък това, че съм имал интерес към събитие отпреди 10 години, явно не е актуално
      Последно редактирано от Preslav Peychev; 26-10-17, 00:53. Причина: Леко с нецензурните епитети

      Коментар


      • #48
        От: Фейсбук - сериозен проблем.

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        Не се шашкайте - Гейбук може да ви траква и без да имате регистрация там. И не само той ви следи.
        Една фалшива регистрация за зор заман, и да се радват. И никакво лично инфо!
        Има едно плъгинче за Мозила - Disconnect се казва. Радва ме особено!
        И аз това казвам , нека си ме следи , но и аз съм с фалшив профил и никакви лични данни , щото тогава все още при регистрацията не изискваше толкова лични данни , както сега. На всичко и за всички други съм турил катинара , освен за приятели , а те са ми много кът.
        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

        Коментар


        • #49
          От: Фейсбук - сериозен проблем.

          Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
          ... аз съм с фалшив профил и никакви лични данни
          Това хич, ама изобщо не ги бърка.

          Коментар


          • #50
            От: Фейсбук - сериозен проблем.

            За корпорациите е важен човекът, който харчи парите. Нито една корпорация не се интересува кой точно е този човек. Важното е, че той съществува. Сърфира, задържа мишката върху дадена реклама, обмисляйки дали да цъкне на нея, трупа "бисквитки" и потребителска история. Глупавите регулации на ФБ за изпозване на истински имена успяват да заблудят доста хора какво всъщност и трябва на една корпорация и обслужват принципно погрешната и съществуваща у доста хора предства, че има "добри" и "лоши" корпорации. Няма такива. Листнат ли се на борсата, мачът за потребителя е свирен. Те не случайно ФБ толкова отлагаха този момент-създаваха имидж на по-различна корпорация.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #51
              От: Фейсбук - сериозен проблем.

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              За корпорациите е важен човекът, който харчи парите. Нито една корпорация не се интересува кой точно е този човек. Важното е, че той съществува...
              Беше то.

              Сега пазарът изисква индивидуален подход към (парите на) всеки човек.

              И отдавна не е само парите. Продава се самият човек. Политическите му възгледи, житейския му модел, в някои случаи - целият му живот.

              Ако се чудиш откъде терористичните организации си купуват самоубийци - купуват си ги от Цукърбърг. Евтинко.

              Коментар


              • #52
                От: Фейсбук - сериозен проблем.

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ако АЗ и покажа какво си написал не знам къде ще стигнеш с бюджета.
                Тоя автокорект ще ме затрие някой ден! Иди после обяснявай, че нямаш сестра. Хахаха
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #53
                  От: Фейсбук - сериозен проблем.

                  Вени, приятелю...
                  Не знам какво толкова ти пречи, че имаш профил "във фейса" както е модерно да казват сега. То и аз имам, че и даже понякога влизам-за да видя някой клип, или снимки от някое състезание, че тук нещо умря работата.
                  Да, и на мен не ми харесва фейсбук, и не го ползвам, почти никак, нали ти казвам-само за снимки и видео. Но пък и по никакъв начин не ми пречи да имам профил там. Все едно да си купиш още една кръстата отвертка, макар, че имаш вече 17.
                  Та отсвири ги, нека да си правят активност, да си трупат приятели, и каквото си щат. Просто щом не искаш да се занимаваш фейсбук-ами не се занимавай. Изтрий ги от съзнанието си, и за теб такова нещо да не съществува, и толкоз. Както не забелязваме бактериите и зелените еуглени.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Фейсбук - сериозен проблем.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    ... не забелязваме бактериите и зелените еуглени.
                    Не забелязваме, не забелязваме, па току посетим кожно-венерическия кабинет.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Фейсбук - сериозен проблем.

                      Изтриването на сураттефтер профил не е лесна задача, но пък не е и непосилна.
                      Аз преди години се бях ядосал и го изтрих - наивно, като си мислех, че ето това е, готово.
                      След 2-3 месеца започнах на получавам мейли, как някой ме тагнал, как някой страдал за моята липса и други щуротии.
                      Затова се върнах, за да го ликвидирам вече както трябва.
                      1. Регистрирах си кух мейл, за да мога да изтрия моя.
                      2. Изтрих си всички публикации, разкарах всички лайки дето бях насял.
                      3. Разкарах си всичките приятели.
                      4. От настройките забраних де що може: никой да не може да ми пише и да ми предлага приятелство и т.н.
                      5. Смених си името на някакво друго. Сега вече имат някаква нова простотия - да ти искат сканирана лична карта. Добрата новина е, че в интернет има достатъчно много сканирани лични карти - просто си взимаш някоя от там.
                      6. Смених си паролата на някаква невъзможна с около 56 символа.
                      7. Закрих си акаунта.

                      П.П. Както и да е. От 2015-та отново си регистрирах сураттефтер профил заради офф-роуд групите там. Тук във форума спряха да се организират разходки. Хората бавно, но сигурно напускат форумите и мигрират към сураттефтер. Тези наблюдения ги имам и от един друг форум, който аз поддържам.
                      Още П.П. Няма никакъв проблем да имаш 2 сураттефтер профила на един и същ компютър. Майка ми (на 71 години) успешно си беше регистрирала 2-ри, защото има 2 мейла и не помни, с кой се логва във суратя. Та без да разбере си регистрира 2-ри профил със същото име, но с другия мейл. Последно, когато трябваше да ограничавам щетите (да изтрия единия профил), сураттефтерът ми предлагаше на логин страницата и двата профила с еднакви имена и почти еднакви снимки един до друг - да цъкна с кой да се логна.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Фейсбук - сериозен проблем.

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Не забелязваме, не забелязваме, па току посетим кожно-венерическия кабинет.
                        Аз не съм ходил там, та не знам за какво ми говориш.
                        Сериозно-не съм пипвал "кожна" болест.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Фейсбук - сериозен проблем.

                          Абе гледай да не пипваш. Разправяли са ми много картинни разкази.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X