Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фейсбук - сериозен проблем.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Фейсбук - сериозен проблем.

    .....абе, нали съм си културен...

    Здравейте Венелин,

    Получихме заявка да изтрием безвъзвратно вашия акаунт. Акаунтът ви е деактивиран на сайта и ще бъде безвъзвратно изтрит след 14 дни.

    Ако не сте изпратили заявката за безвъзвратно изтриване, моля, впишете се във Facebook, за да я отмените:



    Благодарим,
    Екипът на Facebook
    Оказа се, че имало две нива на деактивиране на профила, и аз, още на времето, съм стигнал само до първия.
    Ама намерих и втория, пък да видим.

    Благодаря на всички.

    Коментар


    • #32
      От: Фейсбук - сериозен проблем.

      Плашите ме, но това е самата истина. Като се замислям сте много прави, и аз май, ще напускам фейса. Лошото е, че по някой път и пари съм изкарвал от там. Все някой нещо продава и купува.
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #33
        От: Фейсбук - сериозен проблем.

        Хич не му се плаши на гейбука , деактиврай си профила по последния описан от теб начин , не влизай поне месец.
        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

        Коментар


        • #34
          От: Фейсбук - сериозен проблем.

          Първоначално публикуван от neroni
          Аз си смених името с нещо вулгарно и няколко дена писах на съпорта им глупости.
          Спокойно. Това че ТИ не можеш да влезеш вече в профила си не значи че не си вързан за него, не те ползват за опорна точка в сметките за намиране на приятели и не ти висят във всяка страница която отваряш.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Сураттефтера е като мвр-то. Няма излизане.
          именно.

          Първоначално публикуван от FreeBSD Преглед на мнение
          Ако смениш емайла си със невалиден/фейк и се тогава дали няма да стане номера ?
          Не.

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Ами не знам - аз нямам никакъв, ама никакъв опит с тая "социална" мрежа.
          Вероятно имаш и без да го знаеш.

          Първоначално публикуван от neroni
          "Публикацията е харесана от патрул на КАТ"
          Размечтахме се нещо.

          Ама споко, по-новичките коли така или иначе идват с гугъл акаунти.

          Коментар


          • #35
            От: Фейсбук - сериозен проблем.

            Впрочем не е казано че човек не може да се откачи от Фейсбук. Нооооо не е за неизкушени.

            Коментар


            • #36
              От: Фейсбук - сериозен проблем.

              А то е ясно , че напълно да излезнеш от регистрите им е невъзможно , но все пак се откачаш в известна степен , а другото не те засяга кой знае колко и както пише Ясен просто не трябва да се изкушава човек да влиза повече.
              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

              Коментар


              • #37
                От: Фейсбук - сериозен проблем.

                В това отношение тепърва предстоят тежки законодателни и регулативни битки.

                Коментар


                • #38
                  От: Фейсбук - сериозен проблем.

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  В това отношение тепърва предстоят тежки законодателни и регулативни битки.
                  Аз нямам сурат тефтер, не съм имал, няма и да имам. Ама това за битките... да купувам ли още патрони?
                  Абе, как може сами да се навирате в на коня краката? Егати фейсбука, да се чудиш как да се откачиш!
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #39
                    От: Фейсбук - сериозен проблем.

                    Не се шашкайте - Гейбук може да ви траква и без да имате регистрация там. И не само той ви следи.
                    Една фалшива регистрация за зор заман, и да се радват. И никакво лично инфо!
                    Има едно плъгинче за Мозила - Disconnect се казва. Радва ме особено!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Фейсбук - сериозен проблем.

                      Вени Вении, и аз така преди има - нЕма 5 години, за едно такова "събитие" си направих профил, после нещо стана и "събитието" не се консумира, пардон - осъществи.... добре, че жената не разбра за "събитието"... дано и твойта не е разбрала за твоето ... (Майтапа се, да не се обидиш нещо...)
                      Та от тогава не взлизам и не ми и дреме. Който иска личните ми данни искАл - не искАл ги има на доста места, така че... Пари немогат да ти вземат, таака, че.... к'во ти пука за фацето....
                      Don't hunt IF you can't kill
                      първо 0883 после 333 накрая 448

                      LZ1BGD

                      Коментар


                      • #41
                        От: Фейсбук - сериозен проблем.

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        Аз нямам сурат тефтер, не съм имал, няма и да имам. Ама това за битките... да купувам ли още патрони?
                        Абе, как може сами да се навирате в на коня краката? Егати фейсбука, да се чудиш как да се откачиш!
                        Определено ще има и патрони някъде в цялата работа.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Фейсбук - сериозен проблем.

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Определено ще има и патрони някъде в цялата работа.
                          Абе знаех си аз. Ти ми оправи деня! Сега ще те покажа на едната какви ги пишеш, та барем отпусне бюджет за още няколко хиляди.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #43
                            От: Фейсбук - сериозен проблем.

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Абе знаех си аз. Ти ми оправи деня! Сега ще те покажа на едната какви ги пишеш, та барем отпусне бюджет за още няколко хиляди.
                            Ако АЗ и покажа какво си написал не знам къде ще стигнеш с бюджета.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Фейсбук - сериозен проблем.

                              Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
                              Вени Вении, и аз така преди има - нЕма 5 години, за едно такова "събитие" си направих профил, после нещо стана и "събитието" не се консумира, пардон - осъществи.... добре, че жената не разбра за "събитието"... дано и твойта не е разбрала за твоето ... (Майтапа се, да не се обидиш нещо...)....
                              Преди десетина години малоумните управници решиха, че като съм управител на фирмата си, трябва да се осигурявам и за това, респ, и данък да ми взимат.
                              Тогава се появи и терминът - "управител под наем" - сиреч - десетина фирми си назначават управител, и си поделят разходите за това.

                              В края на краищата и тая "мъдрост" преживяхме, но заради нея и свързаните с нея народоопълчения се включих във фейсбук.
                              Около три седмици им требва на управниците, за да разберат, че нещо си подритват столчето, и дотам беше със събитието.
                              Аз поразгледах, поразгледах, видях, че не ми е интересно, и реших да се отпиша.

                              То бяха ревове, то бяха мъки...Ама се отписах, или поне така си мислех.

                              Десет години по-късно писнаха, че много съм им липсвал на фб, и ако нещо, да ходя в хелп-центъра, да ми подадат ръчичка.
                              Като влязох с възстановена парола, видях, че имам 8 приятеля, с които никога не съм общувал във ФБ - има по-добри начини за това, като от тия 8 трима са сестра ми, жена ми, и синчето. Нищо не съм писал, нищо не съм лайквал, мейла ми е повече от популярен....

                              Та ми се струва, че фб ше страда повече за мен, отколкото аз за него.

                              А, и последното писмо, което получих, е, че нещо с акаунта ми от Андроид ставало - аз никога не съм имал фб на телефона..
                              И тия са маскари!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Фейсбук - сериозен проблем.

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                ...
                                И тия са маскари!!!
                                Не са. Такава им е работата. И са много добри в нея.

                                Човек трябва да познава враговете си (а тези лесно се класират за врагове на много хора).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X