Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка Toyota Hilux 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    С тоя свръх мощен двигател от 150к.с. не е ли прекалено куца?
    Руси, какво значи “прекалено”?
    По баира надолу много добре се засилва.
    Освен това конете можеш да ги преброиш един по един и да ги познаваш по име. Много си е добре.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #17
      От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

      Тенев много ми харесва новия Хайлукс(необяснимо), но след тест реших да изчакам да предложат нещо по-мощно. Което явно няма да се случи. Ако ми трябваше служебен пикап нямаше да се колябая. Но за мен предпочитам старата си Тундра със достатъчните 400к.с.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #18
        От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

        Харесвам Тундрата, но в нашата провинция да се движа с такова си е все едно да минава природно бедствие, а и от време на време ми се навира и в някой лес
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #19
          От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

          Не намерих по-подходяща тема и за това ще си задам въпросът тук (понеже пак става въпрос за Hilux 2016 модела):

          Издирвам си от къде да се снабдя с капак като този: https://www.pegasus4x4.com/toyota/to...ard-top-cover/ (има подобни и на един)

          Не изнамирам нищо в България, но може някой да е запознат.

          Идеята е, че ще се използва за превоз на байкове / лопати / крикове отгоре, та държа да има релси. Освен това ако се наложи да товаря догоре легена, мога да го вдигна като хардтоп.
          Разглеждах и варианти с хардтопи и релси в легена, но байковете излизат от легена (не са разни смехотворни, които карат в парка в топло време), а и се губи от вътрешното пространство.
          Тел / Viber: +359 889 396 793

          Коментар


          • #20
            От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

            Въпросави крие и отговора, от Пегасус. Има и мейл за контакти. Пиши им.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #21
              От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Въпросави крие и отговора, от Пегасус. Има и мейл за контакти. Пиши им.
              Честно казано без техен представител наблизо не бих поръчал.

              Проучил съм ги и като цяло customer service-a за клиенти извън острова е пълна скръб.

              Пък и се случвало да имат проблеми с напасването на продуктите си и трябвало допълнителен реглаж (ако не се извърши от тях ти пада гаранцията от три години. Извършвало на място - нали се сещате, че няма кой да се вдигне от Англия за да ми го регулира. Говорил съм си с тях и една доставка би излязла доста солено за такъв обемен товар (не бих се доверил на Gabco, etc.) - по-добре е да се вземе хубав хардтоп на ARB или Road Ranger с всички ексри (например топ моделите им са от 7000 до ~10 000лв чисто нови).

              Ако това улеснява някой, ето тези австралийци имат същия продукт (кой от кой е крал - вече не се знае, вероятно австралийците са първоизточника като хора които имат традиции в пикапите): https://www.pjs4x4.com.au/topuplid/
              Тел / Viber: +359 889 396 793

              Коментар


              • #22
                От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                Road Ranger имат капак и с релси. Аз го поръчах от там, но избрах варианта без релси. Вече почти година го ползвам без забележки.

                Коментар


                • #23
                  От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                  Първоначално публикуван от amonik1 Преглед на мнение
                  Road Ranger имат капак и с релси. Аз го поръчах от там, но избрах варианта без релси. Вече почти година го ползвам без забележки.
                  То това остава като вариант или хардтоп (пак от Road Ranger, поради по-голямата товароносимост в сравнение с ARB).

                  Въпросът е, че техния капак се отваря само на 45 градуса (класически), а не както е на примерите, които съм дал - да може да се вдигне целия капак на нивото на кабината. Road Ranger до колкото виждам нямат такава възможност - само класическото отваряне.
                  Тел / Viber: +359 889 396 793

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Тенев много ми харесва новия Хайлукс(необяснимо), но след тест реших да изчакам да предложат нещо по-мощно. Което явно няма да се случи. Ако ми трябваше служебен пикап нямаше да се колябая. Но за мен предпочитам старата си Тундра със достатъчните 400к.с.
                    След ремап колата е достигнала 210 к с и 520 нм въртящ момент. Забавен туч!
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                      Не бих отказал да тествам нещо подобно!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                        Здравейте, някой ако може да сподели ако ще се купува ново такова бижу ,от кой представител ,конкретно за във София .Гледам има два представителя ТМ АУТО и Toyota Balkans! Дайте съвет по запознати с марката !Как е поддръжката на Hiluksa ,чупи ли се често туй чудо
                        Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                          поддръжката е нормалната като на всеки джип. Съпоставима е с тази на ланд крузер. Данъкът е нисък обаче понеже е товарна. При нормална употреба и адекватна поддръжка, ще трябва да почакаш години докато нещо му се счупи. Моята освен щети от охлузвания (каско) други проблеми няма. Не случайно дори и предният модел автоматик двойна кабина държи такива високи цени на вторичният пазар. Двигателя на новия е с верига, окачването е по-здраво и просто от на Ланд Крузер 150.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                            Свърши с ниския данък.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Свърши с ниския данък.
                              Официално ли е вече?
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нова придобивка Toyota Hilux 2017

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Официално ли е вече?
                                Да


                                Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X