Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

    Здравейте,

    искам да попитам дали е възможно да се монтира темпомат на Санта Фе 2.7 GLS 6V (2007г - 2-ра генерация)? Наскоро купих колата, в обявата пишеше, че има темпомат, но после разбрах, че всъщност няма.

    Волана не е интерактивен и предполагам, че трябва да се смени с такъв, но питането ми е по-скоро в това дали е възможно, и ако да то да ми дадете координати на хората, който могат да се оправят с това нещо.

    Като странична информация ще кажа, че съм питал официалният представител в Пловдив и ИДН Комерс дали е възможно, но любезно ме отклониха да търся друг, че те не можели.

    Благодаря предварително за информацията.

  • #2
    От: Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

    Може!
    Трябва ри цял волан или само панела с интерактивните бутони, както и лентов кабел.
    След монтажа е необходимо да се кодира компютъра на колата

    Коментар


    • #3
      От: Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

      Като за начало това е обнадеждаваща информация, но тук идва въпросът някой правил ли го е, и ако да, то къде могат да го направят ?

      Коментар


      • #4
        От: Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

        Първоначално публикуван от A.Ivanov Преглед на мнение
        Като за начало това е обнадеждаваща информация, но тук идва въпросът някой правил ли го е, и ако да, то къде могат да го направят ?
        Аз го правих, в Хюндай София. Купих волан с управлението и лентовия кабел, после ми "обучиха" компютъра да разпознава, че го има и вече 5 година си карам така без грижи
        Колата ми е Санта Фе 2007-ма 2.2 дизел.

        Коментар


        • #5
          От: Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

          Първоначално публикуван от A.Ivanov Преглед на мнение
          Като за начало това е обнадеждаваща информация, но тук идва въпросът някой правил ли го е, и ако да, то къде могат да го направят ?
          При ясеки който има необходимияъ софтуер. Смяната на волана/бутоните и лентовия кабел не е философия.

          Поздрави

          Коментар


          • #6
            От: Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

            Сега разбирам, че имало СФ2 без темпомат...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              От: Монтаж на Темпомат (круиз контрол) на Санта Фе 2007?

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Аз го правих, в Хюндай София. Купих волан с управлението и лентовия кабел, после ми "обучиха" компютъра да разпознава, че го има и вече 5 година си карам така без грижи
              Колата ми е Санта Фе 2007-ма 2.2 дизел.
              Ами проблемът е, че преди да напиша тема тук, звънях там и отговора беше, че не предлагат такива услуги и т.н.

              Доколкото съм чувал за дизеловите двигатели няма проблем това нещо да бъде добавено, проблема е с бензиновите...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X