Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на автоматични хъбове с ръчни - Рекстън

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на автоматични хъбове с ръчни - Рекстън

    Здравейте колеги,
    Придобих едно Рекстънче и си мисля да му сменя предните хъбове с ръчни такива.
    Причината е да елиминирам бъдещи проблеми с вакуумите.
    Въпросът ми е: При монтаж на ръчни хъбове, в моят случай системата е TOD, то за да работи TOD-да хъбовете трябва да са постоянно заключени, ако ги оставя отворени системата няма да работи, т.е. раздатката ще подава въртящ момент към моста ( ще си върти кардана) но с отворени хъбове няма да имам предно. Прав ли съм до тук?
    При заключени хъбове, всичко от раздатката напред ще се върти постоянно, независимо дали раздатката подава момент или не? Прав ли съм ?
    Другият ми въпрос е: Като монтирам ръчните хъбове и махна оригиналните, какво се случва с вакуума? Предполагам че ще запали грешка. Как да излъжа компютъра че всичко е на ред?

  • #2
    От: Смяна на автоматични хъбове с ръчни - Рекстън

    Ако си TOD вместо хъбове имаш капачки и всичко ти се върти постоянно, а когато задно колело превърти, вискомуфата веднага зацепва и включва предният мост.
    На копче би трябвало да имаш само 4H/4L.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на автоматични хъбове с ръчни - Рекстън

      Демек нямам хъбове от пред?
      Това означава ли че проблемите с вакуума са само при парт-тайм версията на Рекстън ?

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на автоматични хъбове с ръчни - Рекстън

        Точно така, освен че проблемите с вакуумните хъбове, които са много удобни при регулярна ежедневно-градска употреба, са от глупост.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на автоматични хъбове с ръчни - Рекстън

          Благодаря ти за инфото.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X